Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Poznávací zájezd Osiris 4**** Marsa Alam

Prodloužená plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů spojená s odpočinkem u Rudého moře. V průběhu zájezdu můžete navštívit i jednu z nejatraktivnějších lokalit Egypta – skalní chrámy v Abu Simbel. Program je obohacen i o pobyt v Luxoru a návštěvy Dendery a Medinat Habu.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Poznávací zájezd Osiris 4**** Marsa Alam, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Osiris 4**** - 12 denní poznávací zájezd (z Marsa Alam)

Prodloužená plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů spojená s odpočinkem u Rudého moře. V průběhu zájezdu můžete navštívit i jednu z nejatraktivnějších lokalit Egypta – skalní chrámy v Abu Simbel. Program je obohacen i o pobyt v Luxoru a návštěvy Dendery a Medinat Habu.

Program poznávacího zájezdu Osiris 4**** z Marsa Alam

Neděle:

Odlet z České republiky; přílet do Marsa Alam; transfer do vybraného hotelu; ubytování.

Pondělí – Úterý:

Volné dny u Rudého moře.

Středa:

Brzy ráno odjezd do Luxoru; po cestě se zastavíte na prohlídku chrámu v Dendeře; který je zasvěcen bohyni Hathor. Po příjezdu oběd; následuje ubytování v hotelu a volný čas. Večer můžete fakultativně navštívit působivý program „Sound and Light“ v Karnaku. Večeře a nocleh v hotelu.

Čtvrtek:

V dopoledních hodinách návštěva Medinat Habu; pohřebního chrámu Ramsese III. Poté nalodění; oběd. Odpoledne prohlídka východního břehu Théb – chrámy v Karnaku a Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

Pátek:

Po snídani uvidíte Údolí králů; chrám královny Hatšepsut; zastavíte se u Memnonových kolosů a dílně na výrobu alabastru. Navštívíte i Údolí královen; kde můžete obdivovat nádhernou zachovalou výzdobu hrobek královen. Po obědě plavba proti proudu Nilu; večeře a nocleh na lodi.

Sobota:

Tento den navštívíte chrám v Edfu zasvěcený bohu Horovi. Po obědě pokračování plavby do Kom Ombo; prohlídka chrámu; následuje plavba do Asuánu. Večeře a nocleh na lodi.

Neděle:

Dopoledne volný program; fakultativně možnost návštěvy skalních chrámů v Abu Simbel. Po návratu na loď oběd a odpoledne prohlídka chrámu Philae. Můžete si prohlédnout i nedokončený obelisk královny Hatšepsut ve staroegyptském lomu. V programu je i romantická projížďka felukou; z níž budete moci pozorovat nádherná panoramata Asuánu. Večeře a nocleh na lodi.

Pondělí:

Volný program v Asuánu; možnost fakultativních výletů. V odpoledních hodinách odjezd do oblasti Marsa Alam; ubytování v hotelu; večeře a nocleh.

Úterý – Středa:

Volné dny u Rudého moře.

Čtvrtek:

Snídaně; transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto:

Letecká doprava; 6 nocí v hotelu 4* v Marsa Alam s all inclusive; 4 noci s plnou penzí na lodi 4*; 1 noc s polopenzí v Luxoru ve 4* hotelu; služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce; místní průvodce; transfery klimatizovaným autobusem; prohlídky dle programu včetně vstupů; letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb; palivový příplatek kalkulovaný na cenu paliva; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce.

V ceně není zahrnuto:

Doporučený příplatek za cestovní pojištění; vstupní vízum; fakultativní služby; doporučené bakšišné.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.