Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Poznávací zájezd Chnum

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Poznávací zájezd Chnum, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Chnum - pětidenní plavba po Nilu s pobytem u moře

Trasa zájezdu

Hurghada • plavba po Nilu se službami all inclusive s prohlídkami Philae, Kom Ombo, Edfu, Luxor, Karnak • Hurghada

Program poznávacího zájezdu Chnum:

1. den

Varianta A na 7 nocí:

2. den - obsah programu

odlet do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování a individuální volno ve 4* na pláži v Hurghadě se službami all inclusive. Večeře a nocleh.

3. den - obsah programu

 snídaně a individuální volný čas s all inclusive službami a s možností relaxace, koupání v Rudém moři či nákupů v oblíbeném cíly všech turistů – Hurghadě.

4. den - obsah programu

 časně ráno odjezd autokarem do Luxoru k nalodění. Plavba po Nilu se službami all inclusive na palubě 4* lodi.  Návštěva chrámů v Luxoru a Karnaku. Individuální volný čas.

5. den - obsah programu

 plavba po řece Nilu se službami all inclusive. Návštěva slavných egyptských památek, jakými jsou monumenty západního břehu Nilu – chrám královny Hatšepsovet, Údolí králů, Memnonovy kolosy, návštěva alabastrové dílny. Budete mít možnost zúčastnit se výpravy k Horovu chrámu v Edfu, ke chrámu ve Philae, dále můžete shlédnout monumenty v Kom Ombo. Poklidnou plavbou doplujete postupně až do Assuánu. Večeře a noclehy na palubě lodi.

6. den - obsah programu

 po snídani následuje vylodění a dopoledne poslední individuální volno na palubě vaší lodi. Fakultativně možnost autokarového výletu ke známým a slavným chrámům v Abu Simbel. Následuje vylodění a transfer autokarem zpět do Hurghady. Ubytování a v Hurghadě ve vybraném hotelu s all inclusive.

7. den - obsah programu

 snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a návrat zpět do ČR.

9. den

varianta B na 11 nocí:

9. den - obsah programu

7 nocí v Hurghadě, 4 noci plavba, 1.-6. den individuální volno v Hurghadě. Varianta C na 10 nocí: 6 nocí v Hurghadě, 4 noci plavba, 1.-3. den a 9.-11.den individuální volno v Hurghadě.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.