Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pyramisa Sunset Pearl

Luxusní hotel Pyramisa Sunset Pearl se nachází na klidném místě v oblasti Sahl Hashees, cca 400 m od vlastní písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma. Hotel Pyramisa Sunset Pearl je od pláže oddělen místní komunikací a na pláž jezdí zdarma autobus. Letiště je cca 17 km od hotelu. Apartmány v přízemí mají své privátní zahrady, apartmány v 1. a 2. poschodí nabízí vlastní balkóny na opalování. Všechny apartmány mají vstup na střešní terasu, kde si můžete vychutnat západ slunce za hory. Prožijte dovolenou na klidném místě, nechte se hýčkat v hotelových lázních také si můžete vyzkoušet některý z vodních sportů nabízených na pláží. Výborné jídlo ochutnáte v rámci programu all inclusive.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pyramisa Sunset Pearl, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Pyramisa Sunset Pearl

Luxusní hotel Pyramisa Sunset Pearl se nachází na klidném místě v oblasti Sahl Hashees, cca 400 m od vlastní písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma. Hotel Pyramisa Sunset Pearl je od pláže oddělen místní komunikací a na pláž jezdí zdarma autobus. Letiště je cca 17 km od hotelu. Apartmány v přízemí mají své privátní zahrady, apartmány v 1. a 2. poschodí nabízí vlastní balkóny na opalování. Všechny apartmány mají vstup na střešní terasu,  kde si můžete vychutnat západ slunce za hory. Prožijte dovolenou na klidném místě, nechte se hýčkat v hotelových lázních také si můžete vyzkoušet některý z vodních sportů nabízených na pláží. Výborné jídlo ochutnáte v rámci programu all inclusive.

Zařízení hotelu Pyramisa Sunset Pearl

Hotelový komplex Pyramisa Sunset Pearl se skládá z hlavní budovy a několika malých budov rozmístěných v zelené zahradě. Pro hotelové hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, dvě restaurace a bary, kavárna, internetový koutek, nákupní galerie, společenská místnost a diskotéka. V areálu jsou dva bazény a bazén pro děti (lehátka a slunečníky zdarma). Oficiální kategorie hotelu je 5*.

Ubytování

Luxusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, rádio, telefon, LCD SAT-TV a balkon nebo terasu. V pokoji je také bezpečnostní schránka zdarma. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Studia nebo apartmány jsou prostornější a umístěny ve vedlejších budovách. Vybavené jsou jako pokoje standardní, navíc mají vysoušeč vlasů, kuchyňku s lednicí, minibar (za poplatek) a možnost internetového připojení (za poplatek).

Stravování

dle CK, All Inclusive: 10:00 - 24:00; snídaně; obědy a večeře formou bufetu; během dne lehké občerstvení; neomezené množství nealkoholických nápojů (filtrovaná káva; džusy nikoli z čerstvého ovoce) a místních alkoholických nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Pláž

Hotel Pyramisa Sunset Pearl se nachází na klidném místě, cca 400 m od vlastní písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma. Hotel je od pláže oddělen místní komunikací a na pláž jezdí zdarma autobus.

Sport a zábava

Hotel Pyramisa Sunset Pearl pro své hosty pořádá různé animační programy. Zdarma plážový volejbal, šipky, lázeňské centrum, fitness a stolní tenis. Masáže, sauna a potápění jsou za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.