Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sultan Gardens

Hotel Sultan Gardens je velmi oblíbený komfortní hotel s kvalitním zázemím, přátelským personálem a krásnou pláží. Je místem, kam se klienti rádi a opakovaně vracejí. Hotel leží v oblasti Shark’s Bay, 7 km od centra Naama Bay, 5 km od mezinárodního letiště, přímo u písečné pláže s korálovým útesem. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště a kongresové centrum. Milovníci šnorchlování a potápění jistě ocení bezprostřední blízkost korálových útesů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sultan Gardens, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sultan Gardens

Hotel leží v oblasti Shark’s Bay, 7 km od centra Naama Bay, 5 km od mezinárodního letiště, přímo u písečné pláže s korálovým útesem. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště a kongresové centrum. Hotel Sultan Gardens zajišťuje dopravu do centra letoviska (za poplatek). Milovníci šnorchlování a potápění jistě ocení bezprostřední blízkost korálových útesů.

Popis hotelu Sultan Gardens

Hotel Sultan Gardens je velmi oblíbený komfortní hotel s kvalitním zázemím, přátelským personálem a krásnou pláží. Je místem, kam se klienti rádi a opakovaně vracejí. V hotelu se nacházízí vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v pokojích a většině prostranství (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), pět restaurací, čtyři bary, čtyři bazény, dětský bazén (slunečníky a lehátka zdarma), fi tness, tenis, stolní tenis, squash, volejbal, fotbal, minigolf, šipky, kulečník, dětský klub, masáže, sauna, animační programy, diskotéka, amfi teátr, směnárna.

Stravování

dle CK, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00–24:00 h.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem, minibarem. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Pláž

Hotel Sultan Gardens leží přímo u písečné pláže s korály, SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA . Potápěčská škola za poplatek. Vstup do moře přes molo.

Sport a zábava

  • animační programy; večerní programy
  • plážový volejbal; tělocvična
  • stolní tenis
  • minigolf
  • aerobic
  • tenisový kurt
  • basketbal

Sport a zábava za příplatek: tenis (večerní osvětlení), kulečník, potápění, sauna; vířivka; masáže; salón krásy

Aktuální popis od CK

PolohaEgypt / Sharm El Sheikh / Sharks Bay. Hotel Sultan Gardens je postaven přímo u vlastní pláže, skládá se z patrových budov terasovitě situovaných v...

PolohaHotel leží v zahradě v oblasti Sharks Bay, 6 km od letiště a 7 km od Naama Bay - centra letoviska Sharm El Sheikhu. Hotel nabízí nádherný výhled na...

Poloha- Nákupní a zábavní centrum SOHO Square cca 11 km - Centrum Naama Bay cca 10 km - Letiště Sharm El Sheik cca 10 km Pláž- Písčitá pláž u areálu hotelu...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.