Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Port Ghalib

Oblast
Typ letoviska Klidné
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Port Ghalib, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Port Ghalib

Port Ghalib je jedinečný, 3,5 kilometru dlouhý přístavní resort o celkové rozloze 8.000.000 m², který se nachází podél pobřeží Rudého moře, na jihu Egypta, 67 km jižně od města Quseir a pouhých 5 kilometrů od mezinárodního letiště Marsa Alam.  Celá tato oblast je obklopena úžasnou panoramatickou kulisou. Na jedné straně to jsou pouštní hory a kopce s písečnými dunami a na straně druhé je to tyrkysově modré moře s překrásnými korálovými útesy.

Turistická vybavenost resortu Port Ghalib

Letovisko je rozděleno do devíti různých čtvrtí, z nichž každá je jiná a svým způsobem jedinečná.  Naleznete zde dvě desítky hotelů, golfové hřiště, mezinárodní přístaviště, které je schopno pojmout víc než tisícovku lodí a stalo se také výchozím bodem pro potápěčské výlety na jihu Egypta, luxusní jachtařský klub, obchodní zóny a galerie, restaurace, kavárny i soukromé rezidence. Tento nově vybudovaný resort, který je současně šetrný k přírodnímu prostředí je doslova magnetem pro milovníky Egypta, kteří touží po prožití své dovolené v nové lokalitě a přesto ve své oblíbené destinaci.  

Aktivity

V Port Ghalib si na své přijdou zejména milovníci potápění a šnorchlování, jelikož celá tato oblast s korálovými útesy je k těmto aktivitám přímo předurčena. Na písečné pláži naleznete ale i nabídku jiných vodních sportů, mezi něž patří i oblíbená klasika, jízda na banánu. Milovníci greenů ocení zdejší nové, 18- ti jamkové hřiště.

Tipy na hotel v letovisku Port Ghalib

Coral Beach Marina Lodge od 12 490 Kč se všemi poplatky

Stylový resort Coral Beach Marina Lodge je součástí střediska Port Ghalib. Leží u umělé laguny v těsné blízkosti moderní přístavní promenády, kde je návštěvníkům k dispozici množství obchůdků a restaurací. V sousedství hotelu Coral Marina je i hotel Crowne Plaza a Intercontinental The Palace. Městečko Marsa Alam se nachází cca 65 km od hotelu, letiště je vzdáleno cca 15 km. Překrásná široká písečná pláž je ukončena korálem, který je lákadlem pro milovníky potápění a šnorchlování, kterým především tuto oblast doporučujeme.

1.

Sunrise Marin Resort Port Ghalib

Nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v těsné blízkosti hotelu Sunrise Marin Resort Port Ghalib. Letiště Marsa Alam cca 7 km.

2.

Resta Club Marina View Port Ghalib

Hotel městského typu se nachází v centru Port Ghalib. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 500 m od hotelu. Letiště v Marsa Alam je vzdáleno cca 4 km od hotelu.

3.

Marina Lodge Port Ghalib Resort od 14 990 Kč se všemi poplatky

Nákupní možnosti v přístavu Port Ghalib cca 4 km od hotelu Marina Lodge Port Ghalib Resort (hotelový autobus 5x denně zdarma), nebo cca 300 m vodním taxi za poplatek. Letiště Marsa Alam cca 10 km.

4.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 8. 3. 2018

Doporučuje

Skvělé!
--- • --- • ---
---