až 5.000,- BONUS k zájezdu

Odhadovaná doba čtení: 4 min.

Výhodná koupě zájezdu

Při zakoupení zájezdu přes tyto stránky automaticky získáte Extra Bonus ve výši až 5.000,- Kč. Výše bonusu závisí na cestovní kanceláři a ceně zájezdu. Přesnou částku Vám vždy sdělíme v okamžiku, kdy Vám na základě Vašeho požadavku zašleme přesnou kalkulaci zájezdu, o který budete mít zájem.

Zájezd s nárokem na bonus je možné objednat několika působy:

1. klasické rezervace

Vyplněním rezervačního formuláře u vybraného hotelu / zájezdu (Egypt – přehled zájezdů)

2. emailem či přes kontaktní formulář

Pokud jste si našli zájezd jinde na internetu (CK, jiní prodejci), zašlete nám email se jménem hotelu a vybraným termínem nebo nám zašlete přímo zkopírovanou www adresu. Též můžete vyplnit formulář níže

Napsat, jaký zájezd do Egypta jste si vybrali a chcete k němu od nás kalkulaci%

3. Pomůžeme Vám s výběrem

Pokud ještě nemáte přesně vybráno, zašlete nám emailem (nebo formulářem níže) Vaše požadavky. Najdeme Vám vhodné ubytování a zašleme Vám cenovou kalkulaci.

Napsat požadavky, podle kterých chcete vyhledat nejvhodnější zájezd do Egypta%

Zájezdy nabízíme za stejné ceny, které poskytuje pořádající CK. Extra Bonus je poskytován pouze při objednání zájezdu přes Egypt v detailech.

Proč zájezd přes Egypt v detailech ?

Zájezd můžete samozřejmě zakoupit kdekoliv. Cena zájezdu je u všech prodejců stejná. Pro zakoupení přes nás jsou dva hlavní důvody:

  • Zakoupením zájezdu přes naši společnost však získáte zájezd za nejvýhodnějších podmínek (cena je stejná, jako jinde, ale Vy ještě dostanete navíc Extra Bonus)
  • Podpoříte tyto stránky. Pokud se Vám tyto stránky líbí, zakoupením zájezdu přes nás pomůžete s jejich dalším rozvojem. Snažíme se Vám přinášet unikátní a nejpodrobnější informace o Egyptě na jednom místě a zároveň se snažíme, aby tyto stránky nebyly plné blikajících a nepříjemných reklam.

Další informace o způsobech prodeje, pojištění nebo zastoupených cestovních kancelářích najdete na stránce Důležité informace.

Vlastní výběr zájezdu a doporučení

Pokud máte pro Vaši dovolenou vybrané nějaké osvědčené místo nebo cestovku, není co řešit. Pokud jste však vybrali zájezd bez předchozí zkušenosti, napište nám. Proč? Jsou tu tři důvody:

  • Často se stává, že klient nemá úplně všechny informace nebo jsou zavádějící a místo klidného letoviska má letovisko rušné a podobně.
  • Další věc, která ovlivňuje výběr, je dostupnost a známost CK. Pokud si vyberete konkrétní středisko a konkrétní hotel, může se stát, že v nabídce jiné CK je tento hotel o několik tisíc levnější. Známe nabídky většiny CK a to včetně těch, které normálně přes internet neprodávají, takže se o nich nedozvíte. Přesto nabízejí kvalitní a spolehlivé služby a ten samý zájezd můžete pořídit mnohem levněji (CK má například poplatky jen 1.500,- místo až 4.000,-, jako účtují některé CK. Pokud tedy je cena letenky stejná, cena ubytování také, tak pro čtyřčlenou rodinu bude zájezd přes tu první CK až o 10.000,- levnější)
  • Klienti si často vyberou letovisko, ale už jim tolik nezáleží na konkrétním ubytování. Nebo třeba neví, že si sice vybrali nějaké apartmány/studia od jedné CK, ale hned vedle je prakticky to samé od jiné CK, která má nižší ceny. Velmi často se také stává, že jsou ubytování za stejnou cenu, ale jedna CK má třeba speciální akci nebo časovou slevu, o které nevíte, takže zájezd může být třeba s deseti procentní slevou.

Pokud neznáte nabídky od mnoha CK, které do Egypta pořádají zájezdy, je výběr nejvhodnější CK a nejvhodnějšího zájezdu vždy problematický. A porovnání u internetových prodejců Vám nepomůže, protože nikdo neprodává všechny CK. A kromě toho je řada CK, které data v elektronickém formátu nemají, tedy ani nemají u prodejců své nabídky.