Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rehana Royal Beach Resort

Hotelový komplex Rehana Royal Beach Resort, který se vyznačuje širokou nabídkou služeb, se nachází přímo u pláže v klidnější oblasti Nabq Bay. Je vhodný i pro rodiny s dětmi. V blízkosti se nachází korálový útes.  Kvalitní ubytování, služby a bohatý all inclusive koncept zaručují pohodově strávenou dovolenou. Rodiny s dětmi zaujme zajisté bazén s vodními skluzavkami a pozvolný vstup do moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rehana Royal Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Rehana Royal Beach REsort

Hotelový komplex REhana Royal Beach Resort, který se vyznačuje širokou nabídkou služeb, se nachází přímo u pláže v klidnější oblasti Nabq Bay. Je vhodný i pro rodiny s dětmi. V blízkosti se nachází korálový útes. Hlavní centrum Naama Bay je odsud asi 25 minut jízdy hotelovým autobusem (za poplatek). Transfer z letiště trvá asi 15 min.

Vybavení hotelu Rehana Royal Beach Resort

Hlavní budova s recepcí a lobby barem, restaurace s mezinárodní kuchyní pro podávání snídaní obědů a večeří, italská, orientální a rybí restaurace a la carte, bary u bazénu a na pláži, WI-FI a internet (za poplatek), obchody, lékařská služba, salón krásy. Ubytování v dvoupatrových budovách, které se nacházejí v celém areálu hotelu.

Pokoje

Pěkné a vkusně zařízené pokoje s možností až dvou dětí na společné přistýlce s příslušenstvím, klimatizací, TV-SAT, fénem, telefonem, minibarem, trezorem, kávovarem (za poplatek a na vyžádání), balkonem (pokoje v patře) nebo terasou (pokoje v přízemí) s výhledem do zahrady nebo do okolí. Pokoje s výhledem na moře Superior jsou na vyžádání a za příplatek (viz. ceník). Na vyžádání lze zajistit rodinné pokoje (2 místnosti) a také pokoje Executive (výhled na moře a jacuzzi sprcha).

Sport a zábava

V areálu se nachází 8 bazénů pro dospělé a 3 pro děti (jeden se skluzavkami), v zimě část bazénů vyhřívaná. V rámci All inclusive je posilovna, animační programy, dětský klub, volejbal a stolní tenis. Za poplatek jsou tenisový kurt, jacuzzi, sauna, masáže, billiard a internet. Disco a potápěčské centrum.

Stravování

dle CK, Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu a čaj. V rámci all inclusive je italská a orientální restaurace (jednou za pobyt).

Pláž

Pěkná písčitá pláž s pozvolným vstupem do korálového moře se nachází přímo u hotelu Rehana Royal Beach Resort. Podél břehu se táhne korálový útes, pak možnost koupání v otevřeném moři. Přístup k otevřenému moři možný po cca 150m dlouhém molu. Pro vstup do moře doporučujeme obuv. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénu i na pláži.

WWW stránky hotelu

www.rehanaresorts.com

Aktuální popis od CK

Poloha- Nákupní možnosti, restaurace a bary jsou cca 7 km - Městečko Naama Bay je cca 20 km - Letiště Sharm El Sheikh cca 7 km Pláž- Písčito-oblázková pláž...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.