Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paradise Resort & Aquapark

Paradise Resort & Aquapark nacházející se 10 km od letiště v Hurghadě a patřící do řetězce sítě  Golden 5 City Hotels & Beach Resort je ideální volbou pro náročné klienty všech věkových kategorií, kteří vyhledávají nejen luxusní zázemí, kvalitní služby ale uvítají i možnosti sportovního a kulturního vyžití přímo v areálu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paradise Resort & Aquapark, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Paradise Resort & Aquapark

Hotel je součástí hotelové sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, která sdružuje 7 hotelů vedle sebe do 1 velkého areálu. Budova hotelu Paradise se nachází ve střední části areálu. Letiště v Hurghadě je cca 10 km.

Vybavení hotelu Paradise Resort & Aquapark

Hotel má vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů, kavárnu, nákupní galerii, minimarket, kadeřnictví a diskotéku. Pro klienty jsou k dispozici bazény v celém areálu Golden 5 City Hotels & Beach Resort. Hostům je k dispozici nově vystavěný aquapark, který je největší v celé oblasti Rudého moře a má kapacitu cca 3 000 osob. Je zde dětský vodní hrad, Space Bowl, Boomerang skluzavka, obří skluzavka, líná řeka, umělé vlnobití, různé tématicky zaměřené skluzavky a atrakce jak pro děti tak i pro dospělé.

Vybavení pokojů

Prakticky zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV a balkon nebo terasu. Na pokoji je bezpečnostní schránka zdarma a minibar za poplatek. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Rodinné pokoje Je možné také ubytování v rodinných pokojích, které mají stejné vybavení jako pokoje standardní a jsou prostornější.

Sport a zábava

Hotel pořádá různé animační a večerní zábavné programy. Děti mají k dispozici dětský koutek a miniklub. Zdarma si můžete zahrát volejbal, šipky, fotbal nebo si zacvičit ve fitness. Kulečník, minigolf, stolní tenis, tenis (i s osvětlením), masáže, sauna a služby lázeňského centra jsou za poplatek. Na pláži je široká nabídka vodních sportů za poplatek.

Stravování

Dle CK, all inclusive.

Pláž

Pěkná pláž u otevřeného moře nebo hotelová laguna se nachází cca 600 m od hotelu. Pláž má jemný písek, pozvolný vstup do vody (místy korálové podloží – vhodná obuv do vody), barový servis a sprchy.

Hotel na internetu:

www.princessegypthotels.com

Aktuální popis od CK

Poloha Budova hotelu Paradise se nachází ve střední části areálu Nákupní možnosti vblízkosti hotelu Letiště Hurghada cca 10 km Pláž Pláž sjemným pískem cca...

Poloha- Budova hotelu se nachází ve střední části areálu - Nákupní možnosti v blízkosti hotelu - Letiště Hurghada cca 16 km Pláž- Pláž s jemným pískem cca...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.