Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Shores Amphoras

Rozsáhlý hotelový komplex Shores Amphoras je situován v oblasti El Hadaba v části zvané Om El Seid Cliff nacházející se cca 7 km od centra Naama Bay, kam Vás dopraví hotelový autobus 2x denně zdarma. Hotel leží na vyvýšeném místě přímo u pláže. Vstup do vody je přes korálové podloží a molo; doporučujeme obuv do vody. Velice pěkně působí hotelové bazény ve stylu laguny, které lákají k celodennímu lenošení ve vodě. Vzhledem k dobře vedenému animačnímu týmu doporučujeme hotel rodinám s dětmi a také klientům vyhledávajícím aktivní dovolenou. Golfové hřiště se nachází 12 km od resortu Shores Amphoras.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Shores Amphoras, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Shores Amphoras

Rozsáhlý hotelový komplex Shores Amphoras je situován v oblasti El Hadaba v části zvané Om El Seid Cliff nacházející se cca 7 km od centra Naama Bay, kam Vás dopraví hotelový autobus 2x denně zdarma. Hotel leží na vyvýšeném místě přímo u pláže. Vstup do vody je přes korálové podloží a molo; doporučujeme obuv do vody. Velice pěkně působí hotelové bazény ve stylu laguny, které lákají k celodennímu lenošení ve vodě. Vzhledem k dobře vedenému animačnímu týmu doporučujeme hotel rodinám s dětmi a také klientům vyhledávajícím aktivní dovolenou. Golfové hřiště se nachází 12 km od resortu Shores Amphoras.

Zařízení hotelu Shores Amphoras

Hotel Shores Amphoras se skládá ze dvou hlavních budov a vilek rozmístěných v zahradě. Hostům jsou k dispozici dvě vstupní haly s recepcí, hlavní restaurace, A La Carte italská a rybí restaurace, bar na pláži i u bazénu, kavárna, orientální kavárna, diskotéka, obchody, lékař, konferenční prostory, připojení k internetu, čtyři bazény, dětský bazén.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, vlastní sociální zařízení, SAT-TV, telefon, trezor, vysoušeč vlasů, minibar, balkon nebo terasa.

Stravování

dle CK, All Inclusive 10:00 - 24:00 hodin: snídaně, obědy, večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, káva, čaj.

Pláž

Hotel Shores Amphoras leží na vyvýšeném místě přímo u pláže. Vstup do vody je přes korálové podloží a molo, doporučujeme obuv do vody. Velice pěkně působí hotelové bazény ve stylu laguny, které lákají k celodennímu lenošení ve vodě.

Aktuální popis od CK

PolohaEgypt / Sharm El Sheikh / Hadaba. Shores Amphoras se nachází v oblasti Hadaba, která je jednou z nejkrásnějších oblastí Sharm El Sheikh. Nabízí svým...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.