Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Poznávací zájezd Isis 4 - Hurghada

Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů spojená s odpočinkem u Rudého moře.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Poznávací zájezd Isis 4 - Hurghada, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Isis 4 - 8 denní poznávací zájezd (z Hurghady)

Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů spojená s odpočinkem u Rudého moře.

Program poznávacího zájezdu Isis 4

Sobota:

Odlet z České republiky; přílet do Hurghady; transfer do hotelu; ubytování.

Neděle:

Volný den u Rudého moře.

Pondělí:

Brzy ráno odjezd do Asuánu; po příjezdu navštívíte chrám Philae. Po prohlídce nalodění; večeře a nocleh.

Úterý:

Snídaně; prohlídka chrámu Kom Ombo; který je zasvěcen dvěma bohům - Sobekovi a Horovi. Následuje plavba do Edfu; prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi; poté pokračování plavby do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

Středa:

Tento den navštívíte Údolí králů; chrám královny Hatšepsut; zastavíte se i u Memnonových kolosů a v dílně na výrobu alabastru. V podvečerních hodinách navštívíte chrám v Luxoru a budete si jej moci prohlédnout za fascinujícího večerního osvětlení. Večeře a nocleh na lodi.

Čtvrtek:

Po snídani prohlídka chrámu v Karnaku. V odpoledních hodinách odjezd do oblasti Hurghady; ubytování v hotelu; večeře a nocleh.

Pátek:

Volný den u Rudého moře.

Sobota:

Snídaně; transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto:

Letecká doprava; 4 noci v hotelu 4* v Hurghadě s all inclusive; 3 noci s plnou penzí na lodi 4*; obědový balíček při přesunu z Hurghady do Asuánu; služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce; místní průvodce; transfery klimatizovaným autobusem; prohlídky dle programu včetně vstupů; letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb; palivový příplatek kalkulovaný na cenu paliva k datu 1. 7. 2011; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
Minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce.

V ceně není zahrnuto:

Doporučený příplatek za cestovní; vstupní vízum 450 Kč/ osoba; fakultativní služby; doporučené bakšišné.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.