Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Three Corners Rihana Inn

Členitý hotelový komplex Three Corners Rihana Inn vystavěný v tradičním architekonickém stylu, složený z hlvaní budovy a několika postranních bungalovů rozprostřených kolem bazénu, je umístěný v letovisku El Gouna, přímo na písečné pláži, 25 km od letiště v Hurghadě. Hotel je součástí hotelu Rihana Resort****De luxe, jehož zařízení mohou klienti využívat. Vhodné pro klienty všech věkových kategorií.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Three Corners Rihana Inn, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Three Corners Rihana Inn

Členitý hotelový komplex Three Corners Rihana Inn vystavěný v tradičním architekonickém stylu, složený z hlvaní budovy a několika postranních bungalovů rozprostřených kolem bazénu, je umístěný v letovisku El Gouna, přímo na písečné pláži, 25 km od letiště v Hurghadě. Hotel je součástí hotelu Rihana Resort****De luxe, jehož zařízení mohou klienti využívat. Vhodné pro klienty všech věkových kategorií.

Vybavení hotelu Three Corners Rihana Inn

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, restaurace "á la carte", nákupní pasáž s obchůdky, internetová kavárna. Venkovní bazén. Lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu zdarma.

Vybavení pokoje

Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s klimatizací, koupelna, WC, telefon, trezor. Většina pokojů má balkon či terasu. Minibar za poplatek. V tomto hotelu lze ubytovat pouze do dvoulůžkových pokojů!

Pláž a plážový servis

Hotel Three Corners Rihana Inn  leží u pláže písečné laguny. Bar na pláži. Lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a Fitness

Vodní a plážové sporty, plážový volejbal, stolní tenis, bocca, šipky, vodní gymnastika, vodní pólo. V hotelu Rihana Resort klietni mohou využít - billiard, sauna, jacuzzi, pára, masáže. V blízkoti hotelu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště.

Stravování

dle CK, All inclusive: - snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci (snídaně 07:00 - 10:00, obědy 12:15 - 15:00, večeře 18:30 - 22:00) - neomezná konzumace nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby v barech 10:00 - 24:00 - odpolední kávat 16:00 - 17:00 - sportovní a animační aktivity

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, animační programy.

Aktuální popis od CK

PolohaHotel se nachází v zálivu letoviska El Gouna, 25 km od letiště V Hurghadě.VybaveníHotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi i...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.