Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea Club Resort

Pěkný hotel s příjemnou atmosférou a kvalitními službami, Sea Club Resort, se nachází v oblasti Nabq Bay asi 5 km od letiště v Sharm El Sheikhu a 20 km od centra střediska Naama Bay. Hotel tvoří spolu s hotely Sea Life a Sea Garden jeden rozsáhlý hotelový komplex, ve kterém lze čerpat společné služby. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, která se nachází přímo u hotelu, nabízí příjemné koupání vhodné i pro děti. Přístup k otevřenému moři je zajištěn z mola.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sea Club Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sea Club Resort

Pěkný hotel s příjemnou atmosférou a kvalitními službami, Sea Club Resort, se nachází v oblasti Nabq Bay asi 5 km od letiště v Sharm El Sheikhu a 20 km od centra střediska Naama Bay. Hotel tvoří spolu s hotely Sea Life a Sea Garden jeden rozsáhlý hotelový komplex, ve kterém lze čerpat společné služby. Transfer z letiště trvá asi 10 min.

Vybavení hotelu Sea Club Resort

Hlavní budova s recepcí a lobby barem, směnárna, bankomat, hlavní restaurace, a la carte restaurace (francouzská, italská, rybí) několik barů, diskotéka, obchody, WI-FI a internet (za poplatek), jeden venkovní bazén (v zimě vyhřívaný), jeden dětský bazén, dětský klub, multifunkční hřiště na pláži, lékařská služba.

Pokoje

Pěkně zařízené standardní pokoje s možností až dvou dětí na společné přistýlce jsou vybaveny příslušenstvím, klimatizací, TV-SAT, telefonem, trezorem, minibarem a balkonem či terasou s výhledem do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek dle CK pokoje s výhledem na moře.

Sport a zábava

V areálu hotelu Sea Club Resort se nachází jeden venkovní bazén (v zimě vyhřívaný), dětský bazén, miniklub, dětské hřiště. Za poplatek k dispozici tenisové kurty s večerním osvětlením, fotbalové hřiště, kulečník, sauna, vířivka a masáže. Součástí all inclusive je plážový fotbal a volejbal, stolní tenis, fitness a animační programy.

Stravování

dle CK, Program all inclusive, mj. zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu a čaj.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, která se nachází přímo u hotelu, nabízí příjemné koupání vhodné i pro děti. Přístup k otevřenému moři je zajištěn z mola. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénu i na pláži. Na pláži za poplatek nabídka vodních sportů a potápění.

Aktuální popis od CK

Poloha Klidné místo Nejbližší obchůdky, restaurace abary jsou přímo vareálu hotelu Do centra Naama Bay cca 20 km Možnost využít hotelový minibus doNaama Bay...

Poloha- Centrum Naama Bay cca 20 km - Možnost využít hotelový minibus do Naama Bay 2x denně - Nákupní a zábavní centrum SOHO Square cca 6 km - Letiště Sharm...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.