Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Naama Inn

Menší jednoduchý hotel je umístěn přímo v centru atraktivního střediska Naama Bay, na začátku hlavní třídy se spoustou obchůdků, kaváren a restaurací, na kterou navazuje pěší plážová promenáda. Hotel je vhodný pro méně náročné klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Naama Inn, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Naama Inn

Menší jednoduchý hotel je umístěn přímo v centru atraktivního střediska Naama Bay, na začátku hlavní třídy se spoustou obchůdků, kaváren a restaurací, na kterou navazuje pěší plážová promenáda.

Vybavení hotelu Naama Inn

Vstupní brána s beduín­skou dekorací, recepce, jednoduchá restaurace a bar, malý bazén uprostřed hotelu s terasou na slunění a lehátky zdarma, trezor na recepci zdarma.

Vybavení pokojů

Hotel Naama Inn má k dispozici 14 pokojů s výhledem na bazén, 10 pokojů s výhledem na centrum a 8 pokojů s výhledem do okolí. Jednoduše a účelně zařízené menší pokoje jsou vybaveny typickým egyptským nábytkem, klimatizací, mají vlastní příslušenství, ledničku, telefon a TV.

Sport a zábava

V blízkosti hotelu Naama Inn se nachází potápěčské centrum, které nabízí možnosti vodních sportů, potápění a šnorchlování. Nedaleko je bowlingové a kulečníkové centrum.

Stravování

dle CK, Jednoduché stravování, snídaně i večeře bufetovým způsobem.

Pláž

Pěkná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází asi 5 minut chůze od hotelu Naama Inn. Lehátka a slunečníky zdarma.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.