Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Concorde Moreen

Nově postavený hotel Concorde Moreen se rozprostírá v krásné svěží zahradě u zálivu Abu Dabbab s vlastní 800 m dlouhou krásnou pláží, asi 24 km od letiště v Marsa Alam. Svěží architektura hotelu dokreslí skvělou atmosféru vaší dovolené. Tento hotel je dobrá volba pokud se chcete věnovat potápění, neboť záliv Abu Dabbab je jednou z nejlepších lokalit kde můžete prozkoumávat podmořské krásy. Hotel Concorde Moreen je díky své lokalitě vhodnou volbou pro milovníky potápění a náročnější klientelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Concorde Moreen, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Concorde Moreen

Nově postavený hotel Concorde Moreen se rozprostírá v krásné svěží zahradě u zálivu Abu Dabbab s vlastní 800 m dlouhou krásnou pláží, asi 24 km od letiště v Marsa Alam. Svěží architektura hotelu dokreslí skvělou atmosféru vaší dovolené. Tento hotel je dobrá volba pokud se chcete věnovat potápění, neboť záliv Abu Dabbab je jednou z nejlepších lokalit kde můžete prozkoumávat podmořské krásy.  Hotel Concorde Moreen je díky své lokalitě vhodnou volbou pro milovníky potápění a náročnější klientelu.

Poloha hotelu Concorde Moreen

Hotel Concorde Moreen leží přímo u 800 m dlouhé písčité pláže (vstup přes molo či korály, doporučujeme obuv do vody). Vzdálenost od letiště v Marsa Alam je asi 24 km.

Vybavení hotelu Concorde Moreen

vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 à la carte restaurace (středomořská, rybí), 2 bary (v lobby a u bazénu), 2 bazény (oba v zimě vyhřívané), 2 dětské bazény (1 v zimě vyhřívaný), dětské hřiště, biliár, plážový volejbal, šipky, animační programy. Lehátka, slunečníky a ručníky na pláži i u bazénu zdarma. Konferenční místnost pro 30 lidí, multifunkční kurt, SPA, WiFi připojení zdarma.

Ubytování

Moderně zařízené 2lůžkové pokoje s možnosti 1 přistýlky jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou s vlastním soc. zařízením, set na přípravu kávy a čaje, WiFi připojení zdarma, balkon nebo terasa. Na vyžádání a za příplatek možnost rodinných pokojů a pokojů s výhledem na moře.

Stravování

dle CK, All inclusive: plná penze formou bufetu, možnost večeře ve středomořské à la carte restauraci oproti rezervaci předem, lehké občerstvení během dne 10.00-24.00 hod., neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů během dne, zmrzlina, animační programy, posilovna, šipky, biliár, stolní tenis, tenis.

Pro děti

2 dětské bazény, dětské hřiště, miniklub (3-12 let), dětská diskotéka, speciální dětské menu.

Služby za poplatek (dle CK)

minibar, SPA (masáže, sauna, parní lázeň, jacuzzi), kadeřník, prádelna.

Pláž

Hotel Concorde Moreen se rozprostírá v krásné svěží zahradě u zálivu Abu Dabbab s vlastní 800 m dlouhou krásnou pláží. Tento hotel je dobrá volba pokud se chcete věnovat potápění, neboť záliv Abu Dabbab je jednou z nejlepších lokalit kde můžete prozkoumávat podmořské krásy.

Aktuální popis od CK

PolohaEgypt / Marsa Alam. Concorde Moreen Beach & SPA se rozprostírá v krásné udržované zahradě, je lemován dlouhou písčitou pláží na pobřeží křišťálově...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.