Jungle Aqua Park
Poloha hotelu Jungle Aqua Park
Nový hotelový komplex Jungle Aqua Park patřící do sítě známé značky Pick Albatros, se nachází v jižní části Hurghady nedaleko sesterského hotelu Alf Leila Wa Leila, vzdálený 2 km od písečné pláže u hotelu Dana Beach. Součástí hotelu je největší aquapark v Hurghadě s 35 různými skluzavkami a tobogány, které ocení především rodiny s dětmi. Do centra Hurghady (25 minut jízdy) Vás pohodlně doveze hotelový bus za poplatek.Velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex Jungle Aqua Park s příjemnou atmosférou, který doporučujeme především pro rodiny s dětmi, je postaven v africkém stylu. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 20 minut jízdy. Resort je vhodný pro všechny věkové kategorie. Díky své lokalitě je výbornou volbou pro všechny vyznavače aktivní dovolené, skvělé podmínky zde najdou také milovníci šnorchlování a potápění.
Zařízení hotelu Jungle Aqua Park
Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, několik restaurací, (italská, středomořská, orientální, německá, rybí, grill, asijská a mexická) 9 barů, prádelnu, směnárnu, lékaře, obchodní arkádu, několik bazénů včetně vyhřívaného (v zimních měsících), dětský bazén. Za poplatek: Wi-Fi.
Ubytování
celkem 860 pokojů s možností 1–3 přistýlek je umístěno ve stylových bungalovech. K dispozici klimatizace, SAT/TV, minibar (za poplatek), koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa. Ubytování ve stylových bungalovech - vkusně zařízené klimatizované pokoje s možností přístýlek, vlastní sociální zařízení, telefon, SAT-TV, vysoušeč vlasů, minibar, balkon nebo terasa.
Stravování
dle cK, All Inclusive: 10:00 - 24:00 hodin: snídaně, obědy, večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, káva, čaj, zmrzlina. Nápoje a lehké občerstvení lze čerpat i na pláži.
Pro děti
Dětský bazén, skluzavky, tobogány, miniklub, minidisco, dětské hřiště, animační programy, dětské menu v restauraci.
Pláž & plážový servis
Hotel Jungle Aqua Park je vzdálen 2 km od písečné pláže u hotelu Dana Beach, kde je možné v rámci all inclusive použít bar na nápoje a lehké občerstvení. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.
Recenze
Další hotely v lokalitě
Hilton Plaza
Velice hezký, příjemný hotel zvučného jména, Hilton Plaza, je umístěn v části H...
Pyramisa Blue Lagoon
Hotel Pyramisa Blue Lagoon je umístěn u pěší promenády v centru Hurghady. Vlastn...
Tropitel Sahl Hashee...
Nově otevřený pětihvězdičkový hotel Tropitel Sahl Hashees s výbornou polohou u v...
Sunrise Arabian Beac...
Elegantní hotelový resort se širokou nabídnou služeb uspokojí i náročnější klien...
Madinat Coraya Jaz L...
Velmi oblíbený hotelový komplex je situován na klidném místě u krásného př...
Regina Swiss Inn Res...
Živější hotel, který se nachází na pobřeží Rudého moře, v centru letoviska...
Palm Royale Soma Bay...
Pěkný a rozlehlý hotelový resort Palm Royale Soma Bay s příjemnou atmosférou (dř...
Pharaoh Azur Resort
Hotel se rozkládá v příjemné zahradě s přírodním jezírkem. Pláž s vynikajícími p...
Nada Resort Marsa Al...
Čtyřhvězdičkový hotel Nada Resort Marsa Alam s příjemnou atmosférou a výbornými ...
Radisson Blu Resort
Hotelový komplex Radisson Blu se službami na vysoké úrovni je situovaný přímo u ...
Mosaique Beach Resor...
Luxusní komplex umístěný přímo na dlouhé pláži Taba Hights je znám kvalitními sl...
Hilton Resort
Hotelový komplex Hilton Resort je situován přímo u vlastní pláže umožňující též ...
Upozornění
Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.
Nový hotelový komplex Jungle Aqua Park patřící do sítě známé značky Pick Albatros, se nachází v jižní části Hurghady nedaleko sesterského hotelu Alf Leila Wa Leila, vzdálený 2 km od písečné pláže u hotelu Dana Beach. Součástí hotelu je největší aquapark v Hurghadě s 35 různými skluzavkami a tobogány, které ocení především rodiny s dětmi. Do centra Hurghady (25 minut jízdy) Vás pohodlně doveze hotelový bus za poplatek.Velice pěkný a rozlehlý hotelový komplex Jungle Aqua Park s příjemnou atmosférou, který doporučujeme především pro rodiny s dětmi, je postaven v africkém stylu. Resort je vhodný pro všechny věkové kategorie. Díky své lokalitě je výbornou volbou pro všechny vyznavače aktivní dovolené, skvělé podmínky zde najdou také milovníci šnorchlování a potápění.
Doplnit informaceOblast: |
Egypt - hotely |
Středisko: |
Hurghada |
Typ: |
Hotel |