Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Poznávací zájezd Nefertiti Special I 5***** - Hurghada

Poznávací okruh Nefertiti Special I 5**** lze absolvovat i s odletem v sobotu s pobytem v Hurghadě. Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů, návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid, Sfingy a Egyptského muzea.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Poznávací zájezd Nefertiti Special I 5***** - Hurghada, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Nefertiti Special I 5 - 15 denní poznávací zájezd z Hurghady

Tento poznávací okruh lze absolvovat i s odletem v sobotu s pobytem v Hurghadě. Plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů, návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid, Sfingy a Egyptského muzea.

Program poznávacího zájezdu Nefertiti Special I 5***** z Hurghady

Neděle:

odlet z České republiky; přílet do Hurghady; transfer do hotelu; ubytování.

Pondělí

brzy ráno odjezd do Asuánu; po příjezdu navštívíte chrám Philae. Po prohlídce nalodění; večeře a nocleh.

Úterý

snídaně; prohlídka chrámu Kom Ombo; který je zasvěcen dvěma bohům – Sobekovi a Harverovi. Následuje plavba do Edfu; prohlídka chrámu zasvěceného bohu Horovi; poté pokračování plavby do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

Středa

tento den navštívíte Údolí králů; chrám královny Hatšepsut; zastavíte se i u Memnonových kolosů a v dílně na výrobu alabastru. V podvečerních hodinách navštívíte chrám v Luxoru a budete si jej moci prohlédnout za fascinujícího večerního osvětlení. Večeře a nocleh na lodi.

Čtvrtek

po snídani prohlídka chrámu v Karnaku; oběd na lodi. Večer odjezd vlakem do Káhiry. Večeře a nocleh ve vlaku.

Pátek

tento den navštívíte Egyptské muzeum; areál Velkých pyramid v Gíze; Sfingu a přilehlý chrám. Rovněž budete mít možnost navštívit výrobnu papyru a vidět tak jeho tradiční zpracování. Po prohlídkách transfer do hotelu; ubytování; večeře a nocleh.

Sobota

volný den v Káhiře; možnost fakultativních výletů.

Neděle

po snídani odjezd do oblasti Hurghady; po příjezdu ubytování v hotelu; večeře a nocleh.

Pondělí – Sobota

volné dny u Rudého moře.

Neděle

snídaně; transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto

Letecká doprava; 8 nocí v hotelu v Hurghadě s polopenzí ve 5* hotelu; 3 noci s plnou penzí na lodi 4*; 2 noci s polopenzí v Káhiře ve 4* hotelu; 1 noc v lůžkovém vlaku s polopenzí;obědový balíček při přesunu z Hurghady do Asuánu; služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce; místní průvodce; transfery autobusem; prohlídky dle programu včetně vstupů; letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb; palivový příplatek kalkulovaný na cenu paliva k datu 1. 7. 2011; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce.

V ceně není zahrnuto

Doporučený příplatek za cestovní pojištění; vstupní vízum; fakultativní služby; doporučené bakšišné; volitelný příplatek za all inclusive (pouze pro pobyt v Hurghadě).


Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.