Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Azur

Hotel Club Azur je  velmi oblíbený hotel nacházející se přímo na pláži nabízí vysokou kvalitu služeb a výbornou kuchyni. Hotel může být díky svému vybavení vhodnou volbou jak pro mladé cestovatele, tak i pro rodiny s dětmi. Hotel Club Azur se nachází jižně od Hurhgady, v oblasti Makadi bay, cca 30 km od letiště, přímo u písečné pláže. Nedaleko pláže se nachází korálový útes.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Azur, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Club Azur

Hotel Club Azur se nachází jižně od Hurhgady, v oblasti Makadi bay, cca 30 km od letiště, přímo u písečné pláže. Hotel zajišťuje dvakrát denně dopravu do centra Hurghady (za poplatek)

Popis hotelu Club Azur

Velmi oblíbený hotel nacházející se přímo na pláži nabízí vysokou kvalitu služeb a výbornou kuchyni. Hotel Club Azur může být díky svému vybavení vhodnou volbou jak pro mladé cestovatele, tak i pro rodiny s dětmi. Hotel Club Azur má pro své klienty k dispozici prostornou vstupní halu s recepcí, směnárnu v recepci, internetovou kavárnu (za poplatek), trezor v recepci (zdarma), hlavní restaurace, další tematické restaurace, lobby, bar v lobby, další tři bary, bazén (slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma), tenis, squash, kulečník, stolní tenis, diskotéku a dětský klub, obchody se suvenýry.

Stravování

dle CK, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), odpolední občerstvení a zmrzlinu pro děti, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00–24:00 h

Ubytování

Vkusně vybavené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, minibarem a varnou konvicí. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí. Rodinné pokoje na vyžádání (v rodinných pokojích možnost dvou přistýlek, maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Pláž

Hotel Club Azur leží přímo na písečné pláži. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA. Vybrané nemotorové vodní sporty na pláži zdarma v rámci All inclusive.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.