Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Poznávací zájezd Nefertiti Special 5***** Marsa Alam

Poznávací okruh Nefertiti Special 5***** lze absolvovat i s odletem v sobotu s pobytem v Hurghadě. NAVÍC! Údolí královen a romantická projížďka felukou. Prodloužená plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů; návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid; Sfingy a Egyptského muzea; prohlídka Alexandrie; to vše spojené s odpočinkem u Rudého moře. V průběhu zájezdu můžete navštívit i jednu z nejatraktivnějších lokalit Egypta – skalní chrámy v Abu Simbel.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Poznávací zájezd Nefertiti Special 5***** Marsa Alam, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Nefertiti Special 5***** - 15 denní poznávací zájezd z Marsa Alam

Tento poznávací okruh lze absolvovat i s odletem v sobotu s pobytem v Hurghadě. NAVÍC! Údolí královen a romantická projížďka felukou. Prodloužená plavba po Nilu s návštěvou přilehlých chrámů a Údolí králů; návštěva Káhiry s prohlídkou Velkých pyramid; Sfingy a Egyptského muzea; prohlídka Alexandrie; to vše spojené s odpočinkem u Rudého moře. V průběhu zájezdu můžete navštívit i jednu z nejatraktivnějších lokalit Egypta – skalní chrámy v Abu Simbel.

Program poznávacího zájezdu Nefertiti Special 5***** z Marsa Alam

Neděle:

 • odlet z České republiky; přílet do Marsa Alam; transfer do hotelu; ubytování.

Pondělí:

 • po snídani odjezd do Káhiry; po příjezdu ubytování v hotelu; možnost fakultativně navštívit působivý program Sound and Light v areálu Velkých pyramid v Gíze; večeře a nocleh v hotelu.

Úterý:

 • po snídani odjezd do Alexandrie; druhého největšího města Egypta. Během své návštěvy uvidíte amfiteátr; katakomby; pevnost a areál slavného paláce Al Montazah s jeho nádhernými zahradami. Oběd během programu. Návrat do Káhiry; večeře a přenocování.

Středa:

 • navštívíte Egyptské muzeum; areál Velkých pyramid v Gíze; Sfingu a přilehlý chrám. Rovněž budete mít možnost navštívit výrobnu papyru a vidět tak jeho tradiční zpracování. Po prohlídkách ve večerních hodinách transfer na nádraží a odjezd vlakem do Luxoru. Večeře a nocleh ve vlaku.

Čtvrtek:

 • po příjezdu do Luxoru oběd na lodi. Odpoledne prohlídka východního břehu Théb – chrámy v Karnaku a Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

Pátek:

Sobota:

 • tento den navštívíte chrám v Edfu zasvěcený bohu Horovi. Po obědě pokračování plavby do Kom Ombo; prohlídka chrámu; následuje plavba do Asuánu. Večeře a nocleh na lodi.

Neděle:

 • dopoledne volný program; fakultativně možnost návštěvy skalních chrámů v Abu Simbel. Po návratu na loď oběd a odpoledne prohlídka chrámu Philae. Uvidíte i nedokončený obelisk královny Hatšepsut ve starobylém lomu. V programu je dále romantická projížďka felukou; z níž budete moci pozorovat nádherná panoramata Asuánu. Večeře a nocleh na lodi.

Pondělí:

 • volný program v Asuánu; možnost fakultativních výletů. V odpoledních hodinách odjezd do Marsa Alam; ubytování v hotelu; večeře a nocleh.

Úterý – Sobota:

 • volné dny u Rudého moře.

Neděle:

 • snídaně; transfer z hotelu na letiště a odlet zpět do České republiky.

V ceně je zahrnuto

 • Letecká doprava; 7 nocí v hotelu v Marsa Alam s all inclusive ve 5* hotelu; 4 noci s plnou penzí na lodi 4*; 2 noci s polopenzí v Káhiře ve 4* hotelu; 1 noc v lůžkovém vlaku s polopenzí; služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce; místní průvodce; transfery autobusem; prohlídky dle programu včetně vstupů; letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb; palivový příplatek kalkulovaný na cenu paliva k datu 1. 7. 2011; povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
 • Minimální obsazenost pro doprovod česky nebo slovensky hovořícího delegáta je 6 osob. V případě nižší obsazenosti zájezdu bude k dispozici pouze anglicky hovořící místní průvodce.

V ceně není zahrnuto

 • Doporučený příplatek za cestovní pojištění; vstupní vízum; fakultativní služby; doporučené bakšišné.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.