Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Poznávací zájezd Karnak

Poznávací zájezd Karnak s pobytem v Marsa Alam.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Poznávací zájezd Karnak, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Program poznávacího zájezdu Karnak:

SOBOTA:

Přílet do Marsa Alam, ubytování v hotelu.

NEDĚLE:

Brzy ráno transfer do Asuanu, oběd v průběhu cesty. Fakultativně návštěva Velké asuanské přehrady, nedokončeného Obelisku a chrámu Philae. Nalodění, večeře a nocleh.

PONDĚLÍ:

Snídaně, volné dopoledne, fakultativně možnost návštěvy skalních chrámů v Abu Simbel nebo centra města Asuánu. Plavba do města Kom Ombo, oběd a fakultativně návštěva místního chrámu. Den zakončíme v Edfu. Večeře a nocleh na lodi.

ÚTERÝ:

Po snídani, fakultativně návštěva chrámu Horus v Edfu, oběd na lodi, plavba do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

STŘEDA:

Po snídani fakultativně návštěva západního břehu: Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, Memnónovy kolosy. Oběd na lodi a fakultativně možnost návštěvy Luxorského chrámu. Večeře a nocleh na lodi.

ČTVRTEK:

Po snídani fakultativně návštěva chrámů v Karnaku, oběd na lodi a transfer do Marsa Alam, ubytování, večeře a nocleh v hotelu.

PÁTEK:

Volný den v Marsa Alam.

SOBOTA:

Transfer z hotelu na letiště v Marsa Alam a odlet do Prahy.

V CENĚ POZNÁVACÍHO ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO:

Letenka tam a zpět, 3 noci ve 4* hotelu v Marsa Alam s all inclusive, 4 noci na 5* lodi s plnou penzí, oběd v autobuse při cestě z Marsa Alam do Asuánu.

V CENĚ POZNÁVACÍHO ZÁJEZDU NENÍ ZAHRNUTO:

(Níže uvedené návštěvy lze zakoupit při objednávání poznávacího zájezdu v České republice. V případě zakoupení na místě, platba dle platných měn.)

- fakultativní návštěva chrámu Philae, Asuánské přehrady a Obelisku

- fakultativní návštěva chrámů v Abu Simbel

- fakultativní návštěva centra města Asuánu

- fakultativní návštěva chrámu města Kom Ombo

- fakultativní návštěva chrámu Horus v Edfu

- fakultativní návštěva západního břehu: Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, Memnónovy kolosy

- fakultativní návštěva Luxorského chrámu

- fakultativní návštěva Karnackého chrámu

- cestovní pojištění a vízum

CK si vyhrazuje právo na drobné odchylky od plánovaného programu poznávacích zájezdů. Upozorňujeme na skutečnost, že programy uvedené u jednotlivých zájezdů jsou orientační a harmonogram prohlídek, zejména při plavbě po Nilu, může být aktuálně změněn. Při obsazení min. 4 osobami anglicky hovořící průvodce, od 12 osob je k dispozici česky hovořící průvodce.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.