Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palmyra Three Corners

Příjemný hotel s velmi přátelskou atmosférou a pozorným personálem, Palmyra Three Corners, ke kterému patří pěkná pláž, umožní kvalitní dovolenou v oblíbeném letovisku Nabq BAy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palmyra Three Corners, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha  hotelu Palmyra Three Corners

Hotel Palmyra Three Corners se nachází v oblasti Nabq, 5 km od mezinárodního letiště a 20 km od centra Naama Bay, 700 metrů od pláže. Hotel zajišťuje pravidelnou kyvadlovou dopravu pro své hosty na pláž.

Popis hotelu Palmyra Three Corners

Příjemný hotel s velmi přátelskou atmosférou a pozorným personálem, Palmyra Three Corners, ke kterému patří pěkná pláž, umožní kvalitní dovolenou v oblíbeném letovisku Nabq BAy. Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby a v recepci (za poplatek), hlavní restaurace, čínská, rybí a japonská restaurace, lobby bar, bar na pláži, bar u bazénu, dva bazény (jeden klidný pro relaxaci a jeden se skluzavkami), bazén pro děti (slunečníky a lehátka zdarma), tenis, stolní tenis, fi tness, plážový volejbal, kulečník, sauna, masáže, diskotéka, animační programy, dětský klub, amfi teátr. Do centra Naama Bay jezdí shuttle bus zdarma.

Stravování

dle CK, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), dopolední a odpolední občerstvení, zmrzlinu pro děti v určené hodiny, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby 10:00–24:00 h.

Ubytování

Moderně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, chladničkou, telefonem, trezorem. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 700 m od hotelu Palmyra Three Corners. Na pláž jezdí hotelový bus zdarma. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA . Potápěčské centrum za poplatek. V baru na pláži lze čerpat all inclusive program.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.