Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iberotel Palace

Jeden z nejlepších hotelových komplexů, Iberotel Palace, se nachází v klidnější oblasti a přímo u pěkné písečné pláže Sharm El Maya. Od Starého města je vzdálen cca 300 metrů. Hotelový komplex Iberotel Palace tvoří hlavní budova s recepcí a několik dvoupatrových budov s pokoji a suity v hotelové zahradě. Pěkná dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, bez kamenitých a korálových výstupů, se nachází přímo u hotelu. Hotel Iberotel Palace uspokojí i náročné klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iberotel Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Iberotel Palace

Jeden z nejlepších hotelových komplexů, Iberotel Palace, se nachází v klidnější oblasti a přímo u pěkné písečné pláže Sharm El Maya. Od Starého města je vzdálen cca 300 metrů a do hlavního centra Naama Bay jezdí 3x denně zdarma hotelový autobus (asi 10 minut jízdy).

Vybavení hotelu Iberotel Palace

Recepce, italská restaurace a la carte, snack bar, bar u bazénu a na pláži, dětské hřiště, internet (za poplatek), konferenční sál, kosmetický salon, směnárna a obchůdky se suvenýry. Hotelový komplex Iberotel Palace tvoří hlavní budova s recepcí a několik dvoupatrových budov s pokoji a suity v hotelové zahradě.

Pokoje

Pěkné a vkusně zařízené pokoje s možností přistýlky s příslušenstvím, fénem, klimatizací, TV-SAT, telefonem, trezorem zdarma, minibarem a balkonem nebo terasou. Cenově jsou rozlišeny dva typy pokojů - standardní pokoje  s výhledem do zahrady nebo do okolí, a pokoje superior  s výhledem na moře a bazén (na vyžádání a za příplatek dle CK). Za příplatek lze vyžádat suite a propojené pokoje.

Sport a zábava

Dva bazény s terasou (jeden v zimě vyhřívaný), dětský bazén, vnitřní bazén, sauna, masáže, billiard, tenisové kurty (vše za poplatek), fitness zdarma, animační programy a potápěčské centrum.

Stravování

dle CK, Polopenze bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel. Možnost dokoupení all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu, čaj.

Pláž

Pěkná dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, bez kamenitých a korálových výstupů, se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénu i na pláži. V blízkosti jsou i korálové útesy pro potápění, ke kterým jezdí zdarma hotelová loď.

Tipy pro správnou volbu

v klidnější oblasti a přímo u pláže | patří k nejlepším hotelům na Sinaji | možnost dokoupení all inclusive | uspokojí i náročnější klienty | optimální pro potápění (korálový útes v blízkosti)

Aktuální popis od CK

PolohaHotel leží v zahradě, nedaleko centra Starého města a 10 km od Naama Bay, kam se můžete dostat několikrát denně hotelovým shuttle busem zdarma. Letiště...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.