Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sheraton Miramar Resort

Hotel Sheraton Miramar se nachází přímo u moře s 5 vlastními plážemi, z toho 2 s přímým vstupem do moře. Na plážový ostrov Zeitouna Beach se dostanete pohodlně pěšky. Centrum města El Gouna je ve vzdálenosti přibližně 2 km a pravidelně sem jezdí shuttle bus. Hotelový komplex Sheraton MIramar skládající se z několika bloků situovaných na 9 ostrůvcích, které jsou spojeny mosty přes lagunu, je situován přímo u písčité pláže. Luxusní hotelový komplex poskytne svým hostům veškeré služby k zajištění jejich pohodlí a příjemného prožití dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sheraton Miramar Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sheraton Miramar

Hotel Sheraton Miramar se nachází přímo u moře s 5 vlastními plážemi, z toho 2 s přímým vstupem do moře. Na plážový ostrov Zeitouna Beach se dostanete pohodlně pěšky. Centrum města El Gouna je ve vzdálenosti přibližně 2 km a pravidelně sem jezdí shuttle bus. Hotelový komplex Sheraton MIramar skládající se z několika bloků situovaných na 9 ostrůvcích, které jsou spojeny mosty přes lagunu, je situován přímo u písčité pláže. Luxusní hotelový komplex poskytne svým hostům veškeré služby k zajištění jejich pohodlí a příjemného prožití dovolené.

Vybavení hotelu Sheraton Miramar

Hlavní budova a několik jedno až třípodlažních vedlejších budov s celkovou kapacitou 339 pokojů se nacházejí na 9 ostrůvcích, které jsou spojeny mosty přes lagunu. Resort svým hostům nabízí hlavní restauraci, 2 a la carte restaurace (orientální a italská), plážový bar s grilem, bary, obchody, internetový koutek, kadeřnictví, moderní fitness a wellness centrum. V překrásné zahradě se nachází komplex bazénů s terasou a snack bar. Slunečníky, lehátka a osušky zdarma u bazénu i na pláži.

Pokoje

Prostorné a vkusně zařízené pokoje (2A/1A) jsou vybaveny posezením, telefonem, satelitní TV, trezorem, konvicí pro přípravu kávy a čaje, minibarem, klimatizací, fénem, sprchou, WC, balkonem nebo terasou s lehátky a výhledem na lagunu. Za poplatek připojení na internet. Možnost rezervace pokojů v linii u pláže (2D/1D).

Sport

Fitness, plážový volejbal, stolní tenis, boccia, šipky. Za poplatek: masáže, sauna, parní lázeň, biliár, potápění, kajaky. V blízkosti hotelu 18-ti jamkové golfové hřiště (doprava zdarma), minigolf, tenis, squash, jízda na koni.

Zábava

Přes den sportovní aktivity, večer zábavní program. Příležitostně show a živá hudba.

Pro děti

3 dětské bazény, v restauraci dětské menu a židličky, miniklub (od 5 do 12 let), hřiště. Za poplatek: hlídaní dětí.

Stravování:

dle CK, Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Popis all inclusive: Při objednání all inclusive navíc: obědy formou bufetových stolů. Možnost obědvat v restauraci u bazénu či v plážovém baru. Místní pivo, víno a nealkoholické nápoje od 11:00 hod. do 23:00 hod., nápoje v minibarech, odpoledne káva a koláče. Zmrzlina pro děti od 11:00 hod. do 18:00 hod.

Pláž

Hotel Sheraton Miramar se nachází přímo u moře s 5 vlastními plážemi, z toho 2 s přímým vstupem do moře. Na plážový ostrov Zeitouna Beach se dostanete pohodlně pěšky.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.