Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sindibad Club Beach Resort

Hotelový resort Sindibad Club se skládá ze tří komplexu - Sindibad Aqua Hotel, Sindibad Aqua Resort a Sindibad Beach Resort. Komplex Sindibad Club se nachází přímo na vlastní pláži a u promenády s restauracemi, kavárnami a obchody. Samotné centrum Hurghady je vzdáleno cca 7 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sindibad Club Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sindibad Club Beach REsort

Hotelový resort Sindibad Club se skládá ze tří komplexu - Sindibad Aqua Hotel, Sindibad Aqua Resort a Sindibad Beach Resort. Komplex Sindibad Club se nachází přímo na vlastní pláži a u promenády s restauracemi, kavárnami a obchody. Samotné centrum Hurghady je vzdáleno cca 7 km.

Vybavení hotelu Sindibad Club

Celková ubytovací kapacita skýtá 335 pokojů, jež jsou rozděleny do hlavní a vedlejší budovy. Dále přijímací hala s recepcí a trezory (zdarma), internetový koutek (za poplatek), hlavní restaurace, 3 restaurace a-la-carte, kavárny, bary, pivnice, obchody, diskotéka. Ve venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén se 3 skluzavkami (v provozu několikrát denně), bar u bazénu a plážový bar. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu a na pláži zdarma. Hosté mohou využívat služeb sesterského hotelu Sindbad Club Aquapark & Resort (restaurace, bary atd.).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje disponují posezením, minibarem, klimatizací, satelitní TV, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, fénem a balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip -S posezením, minibarem, klimatizací, satelitní TV, telefonem, vanou nebo sprchou, WC a fénem. Dvoulůžkové pokoje superior: Prostorné s trezorem, plazmovou TV, DVD přehrávačem, posezením, minibarem, klimatizací, telefonem, vanou nebo sprchou, WC, fénem a balkonem nebo terasou s bočním výhledem na moře. Junior suite: Stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje superior, ovšem balkon či terasa s přímým výhledem na moře.

Sport a zábava

Denní a večerní animační program. Diskotéka. Aerobic, biliár, boccia, volejbal, vodní gymnastika a aqua park v sesterském hotelu. Za poplatek: ve vodním sportovním centru šnorchlování, potápění, windsurfing. V sesterském Sindbad Club Aquapark & Resort 3 tenisové kurty a rovněž beauty centrum, které nabízí parní lázeň, fitness, saunu, masáže, vířivku a kadeřnictví.

Pro děti: 

Samostatný dětský bazén, miniklub, dětské hřiště a herna. Hlídání dětí na vyžádání za poplatek. Dětská postýlka zdarma na vyžádání, dětské židličky a dětské pokrmy v restauraci.

Stravování

dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. (s výjimkou diskotéky). Snacky, zmrzlina, káva, čaj a koláče od 10:00 hod. do 18:00 hod. Večeře možná také v a-la-carte restauraci (po předchozí rezervaci).

Aktuální popis od CK

Popis hoteluIdeální pro aktivní dovolenou - hotel se nachází přímo na 350 m dlouhé pláži s bohatou nabídkou vodních sportů. Polohaklidná, přímo na soukromé...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.