Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hilton Marsa Alam Nubian Resort

Hotel zvučného jména Hilton Marsa Alam Nubian Resort byl vybudován v unikátní lokalitě nádherné pláže Rudého moře a cca 30 km od letiště v Marsa Alam. Hilton Marsa Alam Nubian Resort je luxusní, nově otevřený hotel známého řetězce Hilton, který svým hostům zaručuje již tradičně vysoký standard služeb a pozorný, přátelský přístup personálu. Nachází se u pláže Abu Dabab Bay. Písečný vstup do moře je vzdálen necelých 400 m od hotelu. Hotelový vláček vás od bazénu dopraví na hotelovou pláž. Přímo u hotelu moře s korálovým podložím, vstup do moře zde není povolen. V rozlehlém resortu Hilton Marsa Alam Nubian Resort se nachází 450 klimatizovaných pokojů vkusně zařízených v současném Nubijském stylu. Hostům jsou k dispozici 4 venkovní bazény, několik barů, dětský klub. Tento hotel doporučujeme ke strávení nejen aktivní, ale i relaxační dovolené. Hotel je vhodný pro klidnou dovolenou a pro náročnější klientelu. Bohatá nabídka all inclusive služeb vám zaručí maximální spokojenost a pohodově strávenou dovolenou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hilton Marsa Alam Nubian Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Hilton Marsa Alam Nubian Resort

Hotel zvučného jména Hilton Marsa Alam Nubian Resort byl vybudován v unikátní lokalitě nádherné pláže Rudého moře a cca 30 km od letiště v Marsa Alam. Hilton Marsa Alam Nubian Resort je luxusní,  nově otevřený hotel známého řetězce Hilton, který svým hostům zaručuje již tradičně vysoký standard služeb a pozorný,  přátelský přístup personálu. Nachází se u pláže Abu Dabab Bay. Písečný vstup do moře je vzdálen necelých 400 m od hotelu. Hotelový vláček vás od bazénu dopraví na hotelovou pláž. Přímo u hotelu moře s korálovým podložím, vstup do moře zde není povolen. V rozlehlém resortu Hilton Marsa Alam Nubian Resort se nachází 450 klimatizovaných pokojů vkusně zařízených v současném Nubijském stylu. Hostům jsou k dispozici 4 venkovní bazény, několik barů, dětský klub. Tento hotel doporučujeme ke strávení nejen aktivní, ale i relaxační dovolené.

Ubytování

Hotel Hilton Marsa Alam Nubian Resort nabízí celkem 450 pokojů (mezi nimiž jsou např. deluxe pokoje a suity obklopené zahradami, s výhledem na moře či s bazény s možností 1 přistýlky). Minibar, trezor, vysoušeč vlasů, vlastní koupelna se soc. zařízením, telefon, internetové připojení, zařízení na přípravu čaje a kávy, SAT/TV.

Vybavení

recepce, 4 bazény (1 v zimě vyhřívaný), potápěčské centrum, hlavní restaurace Marsa, několik barů, bankomat, vybavení pro handicapované, nákupní zóna, internet, denně animační programy, miniklub, plážový volejbal a fotbal, vodní pólo, stolní tenis, šipky, lehátka, slunečníky a ručníky na pláži a u bazénu zdarma.

Pláž

Hotel Hilton Marsa Alam Nubian Resort leží přímo u písčité pláže. Nachází se u pláže Abu Dabab Bay. Písečný vstup do moře je vzdálen necelých 400 m od hotelu. Hotelový vláček vás od bazénu dopraví na hotelovou pláž. Přímo u hotelu moře s korálovým podložím, vstup do moře zde není povolen.

Strava

Dle ck, all inclusive, plná penze formou bufetu, dopolední káva a čaj 11:00 - 12:00, občerstvení během dne formou lehkého jídla 16:00 - 17:00, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 06:30 - 24:00, zmrzlina 13:00 - 17:00 v baru u bazénu, možnost servírovaného menu v Noba baru a Souk Cafe (nutná rezervace den předem na recepci), vybrané koktejly, láhev balené vody 1x denně, stolní tenis, plážový volejbal a fotbal, vodní pólo, šipky.

Služby

internet, potápěčské centrum, minibar, hlídání dětí, prádelna.

Pro děti

miniklub, minidisko, dětský bufet, hlídání dětí.

Doporučení pro Hilton Marsa Alam Nubian Resort

Zcela nově vybudovaný hotel známé a renomované hotelové sítě je vhodný pro klidnou dovolenou a pro náročnější klientelu. Bohatá nabídka all inclusive služeb vám zaručí maximální spokojenost a pohodově strávenou dovolenou.

Aktuální popis od CK

PolohaEgypt / Marsa Alam / Abu Dabbab. Luxusní hotel známého řetězce Hilton, který svým hostům zaručuje již tradičně vysoký standard služeb a pozorný,...

PolohaHotel leží u pláže Abu Dabbab, 28 km od centra Port Ghalib s restauracemi, kavárnami a obchody a 30 km od letiště v Marsa Alam.VybaveníRozlehlý luxusní...

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

StřediskoMarsa AlamPolohaLuxusní hotelový komplex spříjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází vklidnější oblasti s ideálními podmínkami pro...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.