Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grand Plaza Resort

Grand Plaza Resort je sesterský komplex hotelu Grand Plaza Hotel. Nachází se v oblasti Hurghada - jih, asi 1 km od nového centra Hurghady a cca 5 km od letiště. Od Grand Plaza Hotelu jej odděluje pouze místní komunikace. Klienti Grand Plaza Resort mohou využívat některé služby hotelu Grand Plaza Hotel. Hostům nabízí komplex vkusně zařízené pokoje, příjemné prostředí a dobrou úroveň služeb. Děti jistě uvítají malý aquapark s několika skluzavkami, jež je součástí hotelu. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií; zejména pak rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grand Plaza Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grand Plaza Resort

Grand Plaza Resort je sesterský komplex hotelu Grand Plaza Hotel. Nachází se v oblasti Hurghada - jih, asi 1 km od nového centra Hurghady a cca 5 km od letiště. Od Grand Plaza Hotelu jej odděluje pouze místní komunikace. Klienti Grand Plaza Resort mohou využívat některé služby hotelu Grand Plaza Hotel. Hostům nabízí komplex vkusně zařízené pokoje, příjemné prostředí a dobrou úroveň služeb. Děti jistě uvítají malý aquapark s několika skluzavkami, jež je součástí hotelu. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií; zejména pak rodinám s dětmi.

Zařízení hotelu Grand Plaza Resort

V hotelu Grand Plaza Resort je k dispozici vstupní hala s recepcí s možností směny peněz, výtahy, internet za poplatek, Wi-Fi za poplatek, hlavní restaurace, Itálská resturace, restaurace na pláži, lobby bar, Sea Breeze-bar u bazénu, Cellar Bar pro večerní posezení, obchodní arkáda, konferenční místnost, lékařská služba na telefonu, 2 venkovní bazény (malý je vyhřívaný), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Hosté mohou využívat některé služby sesterského hotelu Grand Plaza.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, trezor, telefon, minibar, balkon nebo terasa s výhledem na bazén. Varná konvice se setem na kávu a čaj. Zdarma: denně 1 láhev vody.

Stravování

dle CK, All Inclusive 09:00 – 02:00 hodin: snídaně, obědy, večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby (11:00 – 24:00), káva, čaj, zmrzlina. Klienti hotelu Grand Plaza Resort mohou využívat v ceně All Inclusive snack bar u bazénu v hotelu Grand Plaza.

Pláž & plážový servis

Písečná pláž v zátoce s pozvolným vstupem do moře se nachází u hotelu Grand Plaza cca 400m od hotelu Grand Plaza Resort.

Sport & Fitness

Vodní a plážové sporty, fitnes, plážový volejbal, za poplatek tenisový kurt s vybavením, billiard (obojí v hotelu Grand Plaza), sauna, masáže.

Aktuální popis od CK

Egypt / Hurghada / Hurghada–jih. Sesterský komplex hotelu Grand Plaza Hotel se nachází v oblasti Hurghada–jih a od Grand Plaza Hotelu jej odděluje pouze...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.