Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gorgonia Beach Resort

Hotel Gorgonia Beach Resort je vystavěn na klidném místě, přímo u písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (korálové podloží, doporučujeme obuv do vody). Nachází se přímo u dvou přírodních korálových bazénů Wadi El Gimal národního parku Rudého moře. Areál hotelu Gorgonia Beach Resort se skládá z 22 malých jednopatrových budov citelně zakomponovaných do stále zelené zahrady.  Centrum starého městečka Marsa Alam je cca 48 km, letiště cca 110 km a Hurghada je vzdálena cca 300 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gorgonia Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Gorgonia Beach Resort

Hotel Gorgonia Beach Resort je vystavěn na klidném místě, přímo u písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (korálové podloží, doporučujeme obuv do vody). Nachází se přímo u dvou přírodních korálových bazénů Wadi El Gimal národního parku Rudého moře. Na pláži je barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma. Centrum starého městečka Marsa Alam je cca 48 km, letiště cca 110 km a Hurghada je vzdálena cca 300 km.

Popis hotelu Gorgonia Beach Resort

Areál hotelu Gorgonia Beach Resort se skládá z 22 malých jednopatrových budov citelně zakomponovaných do stále zelené zahrady. Hotelovým hostům je k dispozici recepce, tři restaurace, šest barů, kavárna, internetový koutek, nákupní galerie, minimarket a diskotéka. V celém resortu je jeden hlavní bazén, dětský bazén, jacuzzi a v zimním období vyhřívaný bazén (lehátka, slunečníky zdarma).

Pokoje

Prakticky zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon a SAT-TV. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Na pokoji je k dispozici bezpečnostní schránka a minibar zdarma. Za poplatek je možné připojení na internet. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

dle CK, ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00–10.00), oběd (13.00–15.00) a večeře (19.30–21.30) formou bufetu. Snack během dne (11.30–17.00). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (9.00 24.00). Bar na pláži otevřen od 9.00 do západu slunce. Restaurace à la carte, zmrzlina a čerstvé ovocné džusy nejsou zahrnuty do konceptu All Inclusive.

Sport a zábava

Hotel Gorgonia Beach Resort pro své hosty pořádá různé animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Plážový volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis, tenis i s osvětlením a fitness jsou zdarma. Za poplatek je kulečník, masáže a sauna. Na pláži sportovní vyžití za poplatek.

Pláž

Hotel Gorgonia Beach Resort je vystavěn na klidném místě, přímo u písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (korálové podloží, doporučujeme obuv do vody). Nachází se přímo u dvou přírodních korálových bazénů Wadi El Gimal národního parku Rudého moře. Na pláži je barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma.

Aktuální popis od CK

Poloha Klidné místo Přímo uněkolika přírodních lagun anárodního parku Wadi El Gimal Letiště Marsa Alam cca 120 km Pláž Písčito-oblázková, cca 800 m dlouhá...

Poloha- Klidné místo - Přímo u několika přírodních lagun a národního parku Wadi El Gimal - Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny jsou přímo v...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.