Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iberotel Makadi Oasis

Hotel Iberotel Makadi Oasis se nachází v oblasti Makadi Bay v rámci komplexu osmi hotelů, aquaparku a golfového hřiště, 30 km jižně od Hurghady, nedaleko písečné pláže. Příjemný areál v zahradě, dva velké bazény, vynikající kuchyně, krásná pláž a dostatek zábavy jistě zaručí jednu z nejlepších dovolených u břehů Rudého moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iberotel Makadi Oasis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení

Příjemný areál v zahradě, dva velké bazény, vynikající kuchyně, krásná pláž a dostatek zábavy jistě zaručí jednu z nejlepších dovolených u břehů Rudého moře.

Poloha hotelu Iberotel Makadi Oasis

Hotel Iberotel Makadi Oasis  se nachází v oblasti Makadi Bay v rámci komplexu osmi hotelů, aquaparku a golfového hřiště, 30 km jižně od Hurghady, nedaleko písečné pláže .

Popis hotelu Iberotel Makadi Oasis

Příjemný areál v zahradě, dva velké bazény, vynikající kuchyně, krásná pláž a dostatek zábavy jistě zaručí jednu z nejlepších dovolených u břehů Rudého moře.

K vybavení tohoto hotelu patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby (za poplatek), hlavní restaurace, lobby bar, bary u bazénů i na pláži, dva bazény s dětskou částí (slunečníky a lehátka zdarma), fi tness, tenis, stolní tenis, squash, plážový volejbal, fotbal, vodní pólo, biliár, lukostřelba, šipky, sauna, pára, vířivka, ma sáže, animační programy pro děti i dospělé, dětský klub, dětské hřiště, diskotéka, nákupní třída v rámci několika sousedících resortů, lékárna, banka, lékař. Hosté hotelu mají po celou dobu pobytu vstup do aquaparku Makadi Aqua World zdarma (dle CK).

Ubytování

Velmi pěkné a moderně vybavené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), jsou klimatizovány (klimatizace zdarma dle CK) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma dle CK), minibarem (za poplatek dle CK) a konvicí (na vyžádání za poplatek dle CK). Maximální obsazenost dva dospělí a jedno dítě (standard pokoj) nebo tři dospělí a jedno dítě (rodinný pokoj).

Stravování

dle CK, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), pozdní snídaně, odpolední občerstvení a kávu se zákuskem, alkoholické a nealkoholické nápoje místní vý roby 10:00–24:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž

Písečná pláž se nachází 300 metrů od hotelu Iberotel Makadi Oasis, pouze přes areál zahrady sousedního partnerského hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty a potápění za poplatek.


Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.