Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palm Royale Soma Bay Resort

Pěkný a rozlehlý hotelový resort Palm Royale Soma Bay s příjemnou atmosférou (dřívější název Intercontinental Abu Soma Resort), který patří k nejlepším hotelům v této oblasti, je postavený v moderním stylu a nachází se v klidnější oblasti a přímo u jedné z nejkrásnějších pláží u Rudého moře, v oblasti Soma Bay asi 40 km jižně od Hurghady. Do hlavního centra Sakala je to asi 50 minut jízdy. Hotel Palm Royale Soma Bay splňuje veškeré předpoklady pro prožití luxusní dovolené pro všechny typy klientů včetně rodin s dětmi. Tento hotelový resort uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Vhodný tip k pořádání firemních školení, workshopů aj. podobných akcí. Díky ideálním podmínkám skvělá volba pro milovníky šnorchlování a potápění.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palm Royale Soma Bay Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Palm Royale Soma Bay Resort

Pěkný a rozlehlý hotelový resort Palm Royale Soma Bay s příjemnou atmosférou (dřívější název Intercontinental Abu Soma Resort), který patří k nejlepším hotelům v této oblasti, je postavený v moderním stylu a nachází se v klidnější oblasti a přímo u jedné z nejkrásnějších pláží u Rudého moře, v oblasti Soma Bay asi 40 km jižně od Hurghady. Do hlavního centra Sakala je to asi 50 minut jízdy (hotelový autobus za poplatek). Vhodný tip k pořádání firemních školení, workshopů aj. podobných akcí. Díky ideálním podmínkám skvělá volba pro milovníky šnorchlování a potápění.

Vybavení hotelu Palm Royale Soma Bay Resort

Hotelový komplex Palm Royale Soma Bay tvoří hlavní budova s prostornou vstupní halou s recepcí, směnárnou a lobby barem (otevřen 24 hodin), a pokoje umístěné v několika samostatně stojících vilkách rozmístěných po obou stranách areálu. Je zde hotelová restaurace, obchody se suvenýry, internet a WI-FI (za poplatek), konferenční sály, kadeřnictví a směnárna. Dále italská, řecká a libanonská restaurace a la carte, bary v recepci, u bazénu a na pláži, pub, miniclub, lékařská služba. Uprostřed komplexu Palm Royale Soma Bay se nachází velký panoramatický bazén s terasou a dětský bazén.

Pokoje

Luxusní, vkusně zařízené a prostorné pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na společné přistýlce jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, varnou konvicí, fénem, trezorem, minibarem, připojením na internet a balkonem nebo terasou s výhledem na moře, na bazén nebo do zahrady. Většina pokojů má výhled na moře. Ubytování je možné ve standardním pokoji v hlavní budově, v postranních křídlech s pokoji nebo v menších vilkách, které jsou umístěny přímo u pláže (za příplatek). Na vyžádání a za příplatek lze zajistit propojené pokoje, rodinné pokoje a suite.

Sport a zábava

Stolní tenis, billiard, tenisové kurty, posilovna, SPA – sauna, masáže, jacuzzi, vnitřní bazén, motorizované vodní sporty (vše za poplatek). V rámci all inclusive je stolní tenis, billiard, posilovna, sauna, jacuzzi a tenisové kurty (příplatek za noční osvětlení). Hotel Palm Royale Soma Bay pořádá animační programy pro děti i dospělé, diskotéka. Je zde centrum vodních sportů (windsurfing, kitesurfing) a potápěčské centrum. Nedaleko je golfové hřiště.

Stravování

dle CK, Polopenze formou švédských stolů s bohatým výběrem jídel, možnost dokoupení all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje (pivo, víno), snack, kávu a zmrzlinu, nebo program royal all inclusive 24 hodin denně (na vyžádání).

Pláž

Přímo u hotelu Palm Royale Soma Bay Resort je pěkná asi 1 km dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénu i na pláži. U hotelu je marína pro výletní lodě.

Aktuální popis od CK

PolohaEgypt / Hurghada / Soma Bay. Velmi příjemný hotelový areál sestává z hlavní budovy a několika vilek a bungalovů, ležících v upravené zahradě. Nachází...

PolohaEgypt / Hurghada / Soma Bay. Velmi příjemný hotelový areál sestává z hlavní budovy a několika vilek a bungalovů, ležících v upravené zahradě. Nachází...

Poloha Hotel má svou vlastní marinu Letiště Hurghada cca 45 km Pláž Dlouhá písčitá pláž přímo uhotelu Pozvolný vstup do moře Bar, sprchy a WC Lehátka a...

DoporučeníKvalitní hotelový resort doporučujeme náročným klientům, kteří očekávají dovolenou vluxusním prostředí se službami na nejvyšší úrovni. Nachází se v...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.