Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Calimera Habiba

Hotel Calimera Habiba vybudovaný v typickém núbijském stylu leží přímo u pláže, cca 38 km od letiště v Marsa Alam. Hotel je přímo u písčité pláže s korálovými útesy. Doporučujeme vhodnou obuv pro vstup do moře. Tento klubový hotel se nachází přibližně 25 km severně od Marsa Alam. Nově zrekonstruovaný hotel Calimera Habiba tvoří bungalovy a přilehlé budovy. Barvy a design hotelu se zahradou působí velmi harmonicky a pozitivně. Calimera Habiba Beach je součástí živého komplexu Kahramana a nabízí krásnou širokou pláž lemovanou palmami. V moři u hotelu jsou skvělé podmínky pro šnorchlování, neboť se v blízkosti pláže nachází krásný korál . Zároveň je toto dobrá lokalita i pro potápěče. Hotel Calimera Habiba je také vhodnou volbou pro ty, co chtějí znovu nabrat sílu a užít si sluníčka, krásné pláže a moře. Klienti mohou využít místní aquapark Aquatico za poplatek. K dispozici je také zdarma shuttle bus na pláž Abu Dabbab.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Calimera Habiba, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Calimera Habiba

Hotel Calimera Habiba vybudovaný v typickém núbijském stylu leží přímo u pláže, cca 38 km od letiště v Marsa Alam. Hotel je přímo u písčité pláže s korálovými útesy. Doporučujeme vhodnou obuv pro vstup do moře. Tento klubový hotel se nachází přibližně 25 km severně od Marsa Alam. Nově zrekonstruovaný hotel Calimera Habiba tvoří bungalovy a přilehlé budovy. Barvy a design hotelu se zahradou působí velmi harmonicky a pozitivně. Calimera Habiba Beach je součástí živého komplexu Kahramana a nabízí krásnou širokou pláž lemovanou palmami. V moři u hotelu jsou skvělé podmínky pro šnorchlování, neboť se v blízkosti pláže nachází krásný korál . Zároveň je toto dobrá lokalita i pro potápěče. Hotel Calimera Habiba je také vhodnou volbou pro ty, co chtějí znovu nabrat sílu a užít si sluníčka, krásné pláže a moře. Klienti mohou využít místní aquapark Aquatico za poplatek. K dispozici je také zdarma shuttle bus na pláž Abu Dabbab.

Vybavení hotelu Calimera Habiba

V hotelu Calimera Habiba je hostům k dispozici recepce, 2 restaurace, několik barů, nákupní centrum, 4 bazény, dětský bazén, 2 tenisové kurty, fitness, SPA centrum, stolní tenis, minigolf, biliár, lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu a na pláži zdarma.

Stravování

dle CK, all inclusive, plná penze formou bufetu a občerstvení během dne formou lehkého jídla, sendvičů, koláčků, sušenek, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00–24.00 hod., fitness, tenis, stolní tenis.

Služby

SPA centrum (masáže, parní lázeň, sauna, jacuzzi), biliár, vodní sporty, minibar, internet, osvětlení tenisových kurtů.

Ubytování

tradičně a stylově zařízené pokoje s možností 1–2 přistýlek, klimatizace, SAT/TV, minibar (za poplatek), koupelna se sociálním zařízením, balkon nebo terasa.

Pro děti

dětský bazén, dětský klub, dětské hřiště.

Pláž

Hotel Calimera Habiba je přímo u písčité pláže s korálovými útesy. Doporučujeme vhodnou obuv pro vstup do moře. V moři u hotelu jsou skvělé podmínky pro šnorchlování, neboť se v blízkosti pláže nachází krásný korál . Zároveň je toto dobrá lokalita i pro potápěče. K dispozici je také zdarma shuttle bus na pláž Abu Dabbab.

Aktuální popis od CK

Poloha Klidné místo Nákupní možnosti, restaurace a bary jsou v centru městečka Marsa Alam cca 23 km Letiště Marsa Alam cca 38 km Pláž Písčito-oblázková pláž...

Egypt / Marsa Alam. Club Calimera Habiba je velmi oblíbený resort s rodinnou atmosférou kombinující orientální a moderní architekturu v jedinečném stylu....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.