Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aqua Blue / Albatros Garden

Komplex vilek Aqua Blue je součástí hotelového komplexu Albatros Resort. Jedná se o pěkný hotelový komplex s příjemnou atmosférou skládající se ze dvou částí je postavený v moderním egyptském stylu. Od centra Hurghady je vzdálený cca 20 minut jízdy, kam Vás za poplatek denně odveze hotelový autobus. Hotel Albatros Resort, který je od pláže vzdálen přes komunikaci 600 m. K dopravě na pláž můžete využít bezplatný hotelový minibus. V areálu se nachází aquapark se skluzavkami a tobogány, k dispozici je i bazén s umělými vlnami. Hotel Aqua Blue poskytuje služby na dobré úrovni a je vhodnou volbou pro vyznavače vodních radovánek a rodiny s dětmi. Hotel světoznámého řetězce se zárukou kvalitních služeb, které ocení i náročnější klienti. Velkou výhodou je i vynikající poloha blízko letiště i centra. Nádherná soukromá pláž a privátní přístav, ze kterého je možné absolvovat celou řadu výletů, jsou pak zárukou báječné dovolené v luxusním prostředí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aqua Blue / Albatros Garden, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aqua Blue

Komplex vilek Aqua Blue je součástí hotelového komplexu Albatros Resort. Jedná se o pěkný hotelový komplex s příjemnou atmosférou skládající se ze dvou částí je postavený v moderním egyptském stylu. Od centra Hurghady je vzdálený cca 20 minut jízdy, kam Vás za poplatek denně odveze hotelový autobus. Hotel Albatros Resort, který je od pláže vzdálen přes komunikaci 600 m. K dopravě na pláž můžete využít bezplatný hotelový minibus. V areálu se nachází aquapark se skluzavkami a tobogány, k dispozici je i bazén s umělými vlnami. Hotel Aqua Blue poskytuje služby na dobré úrovni a je vhodnou volbou pro vyznavače vodních radovánek a rodiny s dětmi. Hotel světoznámého řetězce se zárukou kvalitních služeb, které ocení i náročnější klienti. Velkou výhodou je i vynikající poloha blízko letiště i centra. Nádherná soukromá pláž a privátní přístav, ze kterého je možné absolvovat celou řadu výletů, jsou pak zárukou báječné dovolené v luxusním prostředí.

Zařízení hotelu Aqua Blue /Albatros Resort

Obě části komplexu Aqua Blue / Albatros Resort mají samostatnou vstupní halu s recepcí, dále jsou klientům k dispozici tři bary, restaurace (hlavní, čínská, italská), směnárna, obchodní centrum, prádelna, lékař, bazény, dětský bazén, aquapark s nejdelšími skluzavkami v Hurghadě. Za poplatek: internet, trezor na recepci.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení, telefon, SAT-TV, vysoušeč vlasů, minibar.

Stravování

dle CK, All Inclusive 10:00 – 24:00 hodin: snídaně, obědy, večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, káva, čaj a zmrzlina pro děti.

Pláž

  • písčitá
  • lehátka a slunečníky zdarma
  • vodní sporty za poplatek
  • bar na pláži v hotelu Albatros Beach

Sport a zábava

  • animační programy
  • tenisový kurt (osvětlení a rakety za poplatek)
  • minigolf (osvětlení za poplatek)

Sport a zábava za příplatek: kulečník, vodní sporty na pláži

Pro děti

aquapark, dětský bazén, miniklub, dětské hřiště.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.