Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Safir

Oblíbený hotel Safir, řadící se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů, se nachází příno na pláži v klidném prostředí nedaleko centra Hurghady (3 km). Je ideálním místem k odpočinku i zábavě pro všechny klienty i pro rodiny s dětmi. Vkusně vybavené pokoje jsou situované s výhledem na moře a do krasné zahrady, která j skutečným skvostem celého hotelového komplexu. Hotelový komplex Safir se skládá z vlastní zahrady a písečné pláže, kde jsou k dispozici zdarma slunečníky a lehátka. Je ideálním místem pro typickou dovolenou u moře. Doporučujeme všem klientům, zejména těm, kdo dává přednost menšímu klidnějšímu hotelu před velkými komplexy. Do centra městské části Sakkaly nebo nově obchodní zóny Mamsha se můžete dostat pěšky nebo taxi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Safir, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Safir

Oblíbený hotel Safir, řadící se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů, se nachází příno na pláži v klidném prostředí nedaleko centra Hurghady (3 km). Je ideálním místem k odpočinku i zábavě pro všechny klienty i pro rodiny s dětmi. Vkusně vybavené pokoje jsou situované s výhledem na moře a do krasné zahrady, která j skutečným skvostem celého hotelového komplexu. Hotelový komplex Safir se skládá z vlastní zahrady a písečné pláže, kde jsou k dispozici zdarma slunečníky a lehátka. Je ideálním místem pro typickou dovolenou u moře. Doporučujeme všem klientům, zejména těm, kdo dává přednost menšímu klidnějšímu hotelu před velkými komplexy. Do centra městské části Sakkaly nebo nově obchodní zóny Mamsha se můžete dostat pěšky nebo taxi.

Vybavení hotelu Safir

recepce, hlavní restaurace, orientální restaurace á la carte, bary - hotelový, u bazénu, bazén - venkovní s dětskou částí a s lehátky a slunečníky. Trezor zdarma na recepci. Plážové osušky jsou zdarma. Placené služby: hotelové obchůdky, wi-fi na recepci a internetový koutek, masáže a sauna.

Ubytování

Pokoj pro 2 osoby: má standardní starší vybavení. Jeho součástí je TV/SAT, telefon (za poplatek), mini lednička, koupelna se soc. zařízením, centrální klimatizace se samostatným ovládáním (24 hod), posezení na balkoně. Pokoje jsou orientovány na moře. Přistýlky jsou na vyžádání.

Stravování

dle CK, All inclusive program: snídaně, oběd, večeře formou bufetu v hlavní restauraci. Pozdní snídaně s lehkým občerstvením a odpolední čaj a káva se sladkostmi jsou podávány v barech vždy hodinu denně. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby v restauraci a u barů 10:00 - 24:00. AI program nezahrnuje: importované nápoje, džusy z čerstvého ovoce a koktejly, lahvové nápoje, orientální restaurace á la carte.

Sport a zábava

animace, plážový volejbal, šipky. Placené zábavné služby: masáže, sauna, biliard, vodní sporty na pláži.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis zdarma.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.