Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama El Gouna

Krásný hotel Panorama El Gouna se nachází na malém poloostrově v lokalitě El Gouna v Hurghadě. Přímo u hotelu Panorama El Gouna je laguna s pláží, se slunečníky a lehátky zadarmo. Na pláž Zeytuna na otevřené moře jezdí každou hodinu lodička. Hotel Panorama El Gouna se skládá z několika dvoupatrových budov - bungalovů a z hlavní budovy. El Gouna je malé, klidné městečko, kde naleznete obchody, restaurace, kavárny i diskotéky, je tedy velmi vhodné pro klienty, kteří nemají rádi rušná, přeplněná letoviska.Hotel Panorama se skládá z hlavní budovy, ve které naleznete recepci a restauraci, ze čtyř dvoupatrových bloků a z tzv. vodních vilek. Některé z nich nabízejí přímý vstup z terasy do vody; jiné jsou situovány nad jezírkem. Hotel Panorama El Gouna leží v zahradě, 1 km od centra města El Gouna a 30 km od letiště v Hurghadě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panorama El Gouna, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Panorama El Gouna

Krásný hotel Panorama El Gouna se nachází na malém poloostrově v lokalitě El Gouna v Hurghadě. Přímo u hotelu Panorama El Gouna je laguna s pláží, se slunečníky a lehátky zadarmo. Na pláž Zeytuna na otevřené moře jezdí každou hodinu lodička. Hotel Panorama El Gouna se skládá z několika dvoupatrových budov - bungalovů a z hlavní budovy. El Gouna je malé, klidné městečko, kde naleznete obchody, restaurace, kavárny i diskotéky, je tedy velmi vhodné pro klienty, kteří nemají rádi rušná, přeplněná letoviska.Hotel Panorama se skládá z hlavní budovy, ve které naleznete recepci a restauraci, ze čtyř dvoupatrových bloků a z tzv. vodních vilek. Některé z nich nabízejí přímý vstup z terasy do vody; jiné jsou situovány nad jezírkem.  Hotel Panorama El Gouna leží v zahradě, 1 km od centra města El Gouna a 30 km od letiště v Hurghadě.

Zařízení hotelu Panorama El Gouna

Hotel je vhodný pro všechny věkové katerorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, obchody, lobby bar, bar u bazénu, bazén (lehátka a slunečniky zdarma), dětský bazén, dětské hřiště, miniklub,  restaurace, restaurace á la carte, internet.

Ubytování

  • individuálně ovladatelná klimatizace
  • telefon; trezor; minibar
  • televizor se satelitním příjmem
  • vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC)
  • balkon nebo terasa (většina pokojů)

Stravování

dle CK, All Inclusive: 10:00 –24:00; zahrnuje snídaně; obědy a večeře formou bufetu; odpolední svačinu; neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů (voda; džusy – nikoliv čerstvé; instatní káva; čaj) a místních alkoholických nápojů (pivo; whisky; vodka; rum; víno pouze u oběda a večeře). Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Pláž

Hotel Panorama El Gouna leží přímo u laguny a písečné pláže. Lehátka a slunečníky zdarma, plážový bar. Otevřené moře je vzdáleno několik set metrů a je možné využít zdarma transfer na pláž. Na pláž Zeytuna na otevřené moře jezdí každou hodinu lodička.

Sport a zábava

  • nepravidelné večerní programy

Sport a zábava za příplatek

  • golf (v blízkosti hotelu)
  • potápění
  • kulečník
Aktuální popis od CK

Egypt / Hurghada / El Gouna. Resort Panorama El Gouna se nachází v srdci letoviska El Gouna, pouhé 3 minuty chůze od obchodní zóny, přibližně 30 kilometrů...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.