Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kahramana Beach Resort

Vělilce pěkný, luxusní a rozlehlý hotelový komplex Kahramana Beach resort s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se rozkládá u krásné písečné pláže od Palm Bay po Laguna Bay a leží zhruba 38 km od letiště v Marsa Alam. Vkusný a útulný hotel se nachází v klidném prostředí a nabízí dostatek soukromí. Leží v mírném svahu hned u dvou písečných pláží s molem, které mají oddělený prostor určený k odpočinku a aktivnímu vyžití. Korály dosahují k pláži (doporučujeme boty do vody). Marsa Alam cca 22 km, letiště cca 38 km. Hotel nabízí ubytování ve 179 pokojích v 1 až 2 patrových bungalovech. Hotel Kahramana Beach Resort patří k nejlepším hotelům v této oblasti a uspokojí i náročnější klienty. Ideální místo pro rodinnou dovolenou a pro všechny vyznavače krásného moře i milovníky podvodního světa.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kahramana Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kahramana Beach Resort

Vělilce pěkný, luxusní a rozlehlý hotelový komplex Kahramana Beach resort s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se rozkládá u krásné písečné pláže od Palm Bay po Laguna Bay a leží zhruba 38 km od letiště v Marsa Alam. Vkusný a útulný hotel se nachází v klidném prostředí a nabízí dostatek soukromí. Leží v mírném svahu hned u dvou písečných pláží s molem, které mají oddělený prostor určený k odpočinku a aktivnímu vyžití. Korály dosahují k pláži (doporučujeme boty do vody). Marsa Alam cca 22 km, letiště cca 38 km. Hotel nabízí ubytování ve 179 pokojích v 1 až 2 patrových bungalovech. Hotel Kahramana Beach Resort patří k nejlepším hotelům v této oblasti a uspokojí i náročnější klienty. Ideální místo pro rodinnou dovolenou a pro všechny vyznavače krásného moře i milovníky podvodního světa.

Vybavení hotelu Kahramana Beach Resort

Krásné dvoupatrové vilky rozmístěné v zahradě po celém areálu, dva velké bazény (jeden v zimě ­vy­hřívaný) s oddělenou částí pro děti
a s terasou. Recepce, několik restaurací s výhledem na moře, italská a rybí restaurace a la carte, kavárna, bary, obchody se suvenýry, dětský klub, internet (za poplatek), bankomat, trezor na recepci zdarma. 2 bazény - jeden s dětskou sekcí, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, internet, prádelna, SPA, fitness, nákupní arkáda, dětský klub.

Ubytování

Pěkné a prostorné pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny fénem, telefonem, klimatizací, TV-SAT, minibarem a balkonem nebo terasou. Většina pokojů má výhled na mořskou stranu, některé pokoje mají výhled do okolí.

Pro děti

dětský klub, dětská sekce bazénu, dětské hřiště.

Stravování

dle CK, All inclusive, plná penze formou bufetu, snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, lehké občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00 - 24.00 hod., tenis (osvětlení a vybavení za poplatek), plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, animační programy.

Sport a zábava

Dva tenisové kurty,billiard, masáže a sauna (vše za poplatek), stolní tenis a posilovna zdarma, dis­kotéka, animační programy. Potápěčské centrum a centrum vodních sportů.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.