Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fort Arabesque Resort & Villas

Fort Arabesque Resort & Villas je vystavěný v kombinaci italského a arabského slohu v zelené zahradě, na klidném místě v oblasti Hurghada přímo u své vlastní písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotel nabízí svým hostům 6 bazénů, včetně odděleného dětského bazénu, nákupní galerii, bary, restaurace a další kvalitní služby. Hotel pořádá i animační a zábavné programy, nejen pro dospělé, ale i pro děti. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím, včetně rodin s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fort Arabesque Resort & Villas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Fort Arabesque Resort & Villas

Hotelový komplex Fort Arabesque Resort & Villas je umístěn v zelené zahradě a nachází se na klidném místě, cca 35 km od Hurghady. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 20 km.

Popis rezortu Fort Arabesque Resort & Villas

Rezort Fort Arabesque Resort & Villas byl vystavěn v kombinaci italské a arabské tradiční architektury. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, čtyři restaurace, šest barů, nákupní galerie,společenská místnost a kadeřnictví. V areálu hotelu je 6 pěkných bazénů a bazén pro děti (lehátka, slunečníky, plážové osušky zdarma). Ofi ciální kategorie hotelu je 4*. Wi-Fi připojení v lobby a na pokojích za poplatek, internetová kavárna za poplatek. 

Sport a zábava

pro své hosty pořádá různé animační a zábavné programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, fotbal, stolní tenis a tenis (i s osvětlením). Kulečník, masáže, sauna, lázeňské centrum a fi tness jsou za poplatek. Na pláži široká nabídka vodních sportů za poplatek.

Pláž

Vlastní dlouhá pláž s jemným pískem, pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami se nachází přímo u hotelu. Místo je vhodné pro šnorchlování. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma.

Pokoje

Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlastů, telefon, SAT-TV a balkon nebo terasu. Minibar a bezpečnostní schránka je k dispozici na pokoji zdarma. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

Dle CK, all Inclusive.

Aktuální popis od CK

Poloha Nákupní možnosti, restaurace akavárny jsou přímo vhotelu Letiště Hurghada cca 35 km Pláž Písčitá pláž je přímo uhotelu Pozvolný vstup do moře Vstup do...

Poloha- Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a kavárny jsou přímo v hotelu - Letiště Hurghada cca 35 km Pláž- Písčitá pláž přímo u hotelu - Pozvolný vstup...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.