Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Abydos - poznávací zájezd

Abydos je poznávací zájezd s odletem z Prahy a cílem v Hurghadě.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Abydos - poznávací zájezd, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Abydos - poznávací zájezd

Program zájezdu:

ČTVRTEK:

Přílet do Hurghady, ubytování v hotelu.

PÁTEK:

Volný den v Hurghadě.

SOBOTA:

Brzy ráno odjezd z hotelu a transfer do Káhiry, návštěva místních pyramid a Egyptského muzea, fakultativně možnost oběda, ubytování, večeře a nocleh v hotelu.

NEDĚLE:

Snídaně, volný den, fakultativně možnost návštěvy pohřebního města Saqarra, návštěva hradu a mešity Mohameda Aliho. Večeře v hotelu, přesun na vlakové nádraží a noční transit vlakem do Asuánu.

PONDĚLÍ:

Snídaně, fakultativně návštěva Velké asuánské přehrady, nedokončeného Obelisku a chrámu Philae, nalodění, oběd na lodi a plavba do Kom Ombo, fakultativně prohlídka chrámů, plavba do Edfu. Večeře a nocleh na lodi.

ÚTERÝ:

Snídaně, brzy ráno možnost fakultativně navštívit chrám v Edfu, oběd na lodi a plavba do Luxoru. Večeře a nocleh na lodi.

STŘEDA:

Snídaně, fakultativně bude následovat prohlídka Údolí králů, chrám bohyně Hatšepsut, Memnonovy kolosy. Oběd na lodi. Odpoledne fakultativně návštěva chrámů v Karnaku a Luxoru, večeře a nocleh na lodi.

ČTVRTEK:

Snídaně, přejezd do Hurghady, ubytování a večeře v hotelu.

PÁTEK:

Volný den v Hurghadě.

SOBOTA:

Volný den v Hurghadě.

NEDĚLE:

Transfer z hotelu na letiště v Hurghadě a odlet do Prahy.

V CENĚ POZNÁVACÍHO ZÁJEZDU JE ZAHRNUTO:

Letenka tam a zpět - transfer z/na letiště - transfery HRG/CAI, LXR/HRG - 1 noc ve vlaku první třídy z Káhiry do Asuánu - 6 nocí ve 4* hotelu v Hurghadě s All inclusive  - 3 noci na 5* lodi s plnou penzí  - 1 noc ve 4* hotelu v Káhiře s polopenzí - obědový balíček v autobuse při transferu z Asuánu do Hurghady - balíček vstupů v Káhiře (pyramidy, Egyptské muzeum)

V CENĚ POZNÁVACÍHO ZÁJEZDU NENÍ ZAHRNUTO:

(Níže uvedené návštěvy lze zakoupit při objednávání poznávacího zájezdu v České republice. V případě zakoupení na místě, platba dle platných měn.)

- obědy během programu v Káhiře

- fakultativní návštěva pohřebního města Saqarra, návštěva hradu a mešity Mohameda Aliho (3000 Kč dos.os./1650 Kč dítě)

- fakultativní návštěva chrámu Philae, Asuánské přehrady a Obelisku (1800 Kč dos.os./1050 Kč dítě)

- fakultativní návštěva chrámu města Kom Ombo (600 Kč dos.os./350 Kč dítě)

- fakultativní návštěva chrámu Horus v Edfu (750 Kč dos.os./450 Kč dítě)

- fakultativní návštěva západního břehu: Údolí králů, chrám královny Hatšepsut, Memnónovy kolosy (1700 Kč dos.os./1000 Kč dítě)

- fakultativní návštěva chrámů v Karnaku a Luxoru (1550 Kč dos.os./950 Kč dítě)

CK si vyhrazuje právo na drobné odchylky od plánovaného programu poznávacích zájezdů. Upozorňujeme na skutečnost, že programy uvedené u jednotlivých zájezdů jsou orientační a harmonogram prohlídek, zejména při plavbě po Nilu, může být aktuálně změněn. Plavba na výletních lodích může probíhat i v nočních hodinách.

Při obsazení min. 4 osobami anglicky hovořící průvodce, od 12 osob je k dispozici česky hovořící průvodce.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.