Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Citadel Azur

Luxusní pětihvězdičkový hotelový komplex Citadel Azur postavený ve specifickém architektonickém stylu Citadely leží cca 17 km od letiště a cca 20 km od nového centra Hurghady v novém turistickém letovisku Sahl Hasheesh u krásné písčité pláže. Citadel Azur je luxusní hotel s jedinečnou architekturou, který je vhodný pro všechny klienty, kteří si chtějí vychutnat krásnou dovolenou, relaxovat na pláži a vychutnat si služby ultra all inclusive.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Citadel Azur, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Citadel Azur

Luxusní pětihvězdičkový hotelový komplex Citadel Azur postavený ve specifickém architektonickém stylu Citadely leží cca 17 km od letiště a cca 20 km od nového centra Hurghady v novém turistickém letovisku Sahl Hasheesh u krásné písčité pláže. Citadel Azur je luxusní hotel s jedinečnou architekturou, který je vhodný pro všechny klienty, kteří si chtějí vychutnat krásnou dovolenou, relaxovat na pláži a vychutnat si služby ultra all inclusive.

Zařízení hotelu Citadel Azur

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, italskou restauraci, kavárnu, lobby bar, snack bar, plážový bar, pool bar, konferenční místnost, internetový koutek, 2 sladkovodní bazény (jeden v zimě vyhřívaný) a dva bazény s mořskou vodou, dětský bazén.

Ubytování

Pěkné klimatizované pokoje s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení, SAT-TV, telefon, varná konvice s kávou a čajem, vysoušeč vlasů, internetové připojení, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Stravování

dle Ck, Ultra All Inclusive 24 hodin: snídaně, obědy, večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje (alkohol pouze 10:00 - 02:00), káva, čaj, zmrzlina pro děti.

Aktuální popis od CK

PolohaEgypt / Hurghada / Sahl Hasheesh. Citadel Sahl Hasheesh nově patřící do oblíbeného řetězce Pickalbatros je velmi specifickým hotelem působící dojmem,...

HotelHotel Albatros Citadel Sahl HasheeshDoporučeníLuxusní hotel s jedinečnou architekturou přímo vyzývá ke strávení nerušené relaxace na pláži a užívání si...

Citadel Azur ResortRozsáhlý hotelový komplex je vybudovánve stylu středomořské vesničky, leží upísečné pláže vnovém turistickém letovisku Sahl Hasheesh....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.