Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Falcon Naama Star

Hotel Falcon Naama Star se nachází v centru oblíbené oblasti Naama Bay, cca 500 m od písečné pláže s barovým servisem, sprchami a WC (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma). V okolí hotelu naleznete mnoho restaurací, barů, kaváren a obchodů. Na letiště je to cca 12 km. Hotel Falcon Naama Star je příjemný hotel s přátelskou atmosférou v centru letovicka Naama Bay, které nabízí mnoho příležitostí k zábavě a nočnímu životu. Mimo relaxace na písečné pláži si můžete zahrát kulečník či stolní tenis a pobavit se na hotelové orientální show.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Falcon Naama Star, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Falcon Naama Star

Hotel Falcon Naama Star se nachází v centru oblíbené oblasti Naama Bay, cca 500 m od písečné pláže s barovým servisem, sprchami a WC (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma). V okolí hotelu naleznete mnoho restaurací, barů, kaváren a obchodů. Na letiště je to cca 12 km.

Popis hotelu Falcon Naama Star

Hotel FAlcon Naama Star s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, dva bary, obchůdky se suvenýry, bazén pro dospělé a dětský bazén. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. V hotelu FAlcon Naama Star je možné připojení na internet (za poplatek).

VYbavení pokojů

Pěkně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku a minibar (za poplatek).

Stravování

dle CK, Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00–10.00), oběd (13.00–15.00) a večeře (19.00– 21.30) formou bufetu. Káva, čaj, zákusky a zmrzlina (16.30 –17.30). Neomezené množství vybraných místních alkoholických (13.00–24.00 ) a nealkoholických nápojů (8.00– 24.00). Zdarma stolní tenis a kulečník. Do programu All Inclusive je také zahrnuta 1 lekce potápění v bazénu a 15 min. masáže 1x za pobyt.

Sport a zábava

Hotel Falcon Naama Star pro své hosty pořádá příležitostně večerní orientální show. Za poplatek si můžete zahrát kulečník. Centrum letoviska nabízí mnoho příležitostí k zábavě a nočnímu životu. Na pláži nabídka potápění za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.