Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sapphire Resort & Aquapark

Hotel Sapphire Resort & Aquapark nacházející se pouhých 10 kilometrů od letiště v Hurghadě je ideální volbou nejen pro samostatné páry, ale i pro rodiny s dětmi. Hotel je součástí sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, která sdružuje 7 hotelů do 1 velkého areálu. Zdejší aqvapark nadchne zejména děti, kterým je k dispozici i dětské hřiště a miniclub.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sapphire Resort & Aquapark , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sapphire Resort & Aquapark

Hotel je součástí hotelové sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, která sdružuje 7 hotelů do 1 velkého areálu. Budova hotelu Sapphire leží v zadní části areálu, přes hlavní silnici. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 10 km.

Vybavení hotelu Sapphire Resort & Aquapark

Hotel leží v zahradě vedle hotelu Topaz a je zde recepce a směnárna, restaurace a bary, obchůdky, minimarket, kadeřnictví a diskotéka. Je možné využívat bazény sousedních hotelů, které patří do sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort. Je zde aquapark, který patří mezi největší v oblasti Rudého moře. Podrobnější popis naleznete u hotelu Al Mas Golden 5 Resort & Aquapark.

Vybavení pokojů

Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, fén, telefon, TV a balkon nebo terasu. Bezpečnostní schránka a minibar. Na vyžádání dětská postýlka zdarma. Možné ubytování v rodinných pokojích.

Stravování

Dle CK. All inclusive.

Sport a zábava

Hotel pořádá různé animační programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Plážový volejbal, šipky, fotbal nebo fitness. Kulečník, minigolf, masáže, sauna, stolní tenis, tenis (i s osvětlením), lázně a vodní sporty za poplatek.

Pláž

Pěkná pláž u otevřeného moře nebo laguna se nachází cca 1 000 m od hotelu. Jde se na ni přes silnici a areál sesterských hotelů. Na pláž jezdí hotelový autobus. Je zde jemný písek, pozvolný vstup do vody (místy korálové podloží – vhodná obuv), bar a sprchy.

Hotel na internetu

www.princessegypthotels.com

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.