Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Radisson Blu Sharm

Pěkný a rozlehlý hotelový komplex Radisson Blu Sharm s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v klidnější oblasti Nabq Bay, přímo u pláže. Podél břehu se táhne korálový útes (doporučujeme boty do vody), pak koupání v otevřeném moři. Přístup pro vyznavače potápění a šnorchlování je možný i z mola. Hotel Radisson Blu Sharm uspokojí i náročnější klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Radisson Blu Sharm, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Radisson Blu Sharm

Pěkný a rozlehlý hotelový komplex Radisson Blu Sharm s příjemnou atmosférou a kvalitními službami se nachází v klidnější oblasti Nabq Bay, přímo u pláže. Do centra Naama Bay, které je vzdáleno asi 20 km, jezdí několikrát denně hotelový autobus (za poplatek, asi 25 min. jízdy).

Vybavení hotelu Radisson Blu Sharm

Hlavní budova s recepcí, směnárnou a lobby barem, a krásná rozlehlá zahrada, ve které jsou umístěny vilky s pokoji a 3 velké bazény (jeden v zimě vyhřívaný) s terasou a dětský bazén. Celý areál hotelu Radisson Blu Sharm je protkán říčkami a mosty dotvářejícími příjemnou atmosféru hotelu. Italská, francouzská, orientální a rybí restaurace a la carte, pizzerie, kavárna, bary u bazénu a na pláži, dětský klub, internet (za poplatek), obchody se suvenýry, lékařská služba.

Pokoje

Pěkné a prostorné pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti s příslušenstvím jsou vybaveny klimatizací, TV-SAT, telefonem, fénem, trezorem, minibarem a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén, do zahrady nebo do okolí. Pokoje s výhledem na moře jsou na vyžádání a za příplatek.

Sport a zábava

Stolní tenis, billiard, 3?tenisové kurty, SPA centrum - jacuzzi, sauna, masáže (vše za poplatek), animační programy, diskotéka. Centrum vodních sportů a potápěčské centrum.

Stravování

dle CK, Polopenze bufetovým způsobem, možnost all inclusive který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu a čaj.

Pláž

Pěkná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu Radisson Blu Sharm. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénu i na pláži. Podél břehu se táhne korálový útes (doporučujeme boty do vody), pak koupání v otevřeném moři. Přístup pro vyznavače potápění a šnorchlování je možný i z mola.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.