Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Topaz Suites Resort & Aquapark

Topaz Suites Resort & Aquapark, jenž je součástí hotelové sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, která sdružuje 7 hotelů do 1 velkého areálu se nachází pouhých 10 km od letiště v Hurghadě. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, obzvlášť rodiny s dětmi si díky zdejšímu aquparku, dětskému hřišti a animačním programům přijdou na své.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Topaz Suites Resort & Aquapark, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Topaz Suites Resort & Aquapark

Hotel je součástí hotelové sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort, která sdružuje 7 hotelů do 1 velkého areálu. Budova hotelu Topaz se nachází v zadní části areálu, přes hlavní silnici. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 10 km.

Vybavení hotelu Topaz Suites Resort & Aquapark

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace a bar, obchůdky, minimarket, kadeřnictví a diskotéku. Je zde 1 bazén. Klienti mohou využívat bazény sousedních hotelů, které patří do sítě Golden 5 City Hotels & Beach Resort. Je zde aquapark, který patří mezi největší v oblasti Rudého moře.

Vybavení pokojů

Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, fén, telefon, SAT-TV, balkon nebo terasu. Bezpečnostní schránka zdarma a minibar za poplatek. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Možné ubytování v rodinných pokojích, které jsou prostornější.

Stravování

Dle CK. All inclusive.

Sport a zábava

Animační programy. Dětský koutek a miniklub. Plážový volejbal, šipky a fotbal. Za poplatek kulečník, minigolf, stolní tenis, tenis (i s osvětlením), masáže, sauna, lázně a vodní sporty na pláži.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody (místy korálové podloží – vhodná obuv) se nachází cca 1 000 m od hotelu. Jde se na ni přes silnici a areál sesterských hotelů. Na pláž jezdí autobus. Je zde bar a sprchy.

Hotel na internetu

www.princessegypthotels.com

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.