Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Beach

Rozlehlý hotelový komplex Golden Beach skládající se z hlavní budovy a přilehlých bungalovů se nachází na klidném místě 10 km vzdáleném od letoviska El Gouna a 15 km od centra Hurgady. Pro sportovní využití jsou Vám k dispozici dva bazény, tenisové kurty, fitness centrum, wellness a další z mnoha nabízených sportovních možností včetně minigolfu . Písečná pláž je v bezprostřední blízkosti hotelu, kde jsou Vám k dispozici slunečníky a lehátka zdarma. Hotel Calimera Golden Beach je maximálně vhodný pro náročnější klientelu a zároveň vhodný pro rodiny s dětmi.Je ideálním místem k odpočinku i zábavě vzhledem k široké nabídce poskytovaných služeb.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Golden Beach

Rozlehlý hotelový komplex Golden Beach skládající se z hlavní budovy a přilehlých bungalovů se nachází na klidném místě 10 km vzdáleném od letoviska El Gouna a 15 km od centra Hurgady. Pro sportovní využití jsou Vám k dispozici dva bazény, tenisové kurty, fitness centrum, wellness a další z mnoha nabízených sportovních možností včetně minigolfu . Písečná pláž je v bezprostřední blízkosti hotelu, kde jsou Vám k dispozici slunečníky a lehátka zdarma. Hotel je maximálně vhodný pro náročnější klientelu a zároveň vhodný pro rodiny s dětmi.Je ideálním místem k odpočinku i zábavě vzhledem k široké nabídce poskytovaných služeb.

Vybavení hotelu Golden Beach

Hotel Golden Beach leží přímo na pláži. K vybavení hotelu patří zahrada, bazén, dětský bazén lehátka a slunečníky u bazénu zdarma restaurace, 7 barů, italská a orientální restaurace tenisové kurty (3 s možností osvětlení) gymnastika, masáže, sauna, jacuzzi, kadeřník - za poplatek potápěčské centrum, aqua centrum se speciálním bazénem pro ponory plážový fotbal a plážový volejbal zahradní šachy, stolní tenis, šipky, biliár, 12-jamkový minigolf internetová kavárna, videohry za poplatek obchody, večerní programy, diskotéka, dětský klub shuttle bus (nutná rezervace předem), směnárna, čistírna

Vybavení pokoje

V hotelu Golden Beach je 108 pokojů v hlavní budově, 342 pokojů v okolních budovách, bungalovech a vilách . Standartně zařízené dvojlůžkové pokoje - možnost max. 2 přistýlek, koupelna se sprchou a WC, klimatizace ,vysoušeč vlasů, telefon, minibar možnost 1 přistýlky. 6 x týdně Výměna ložního prádla: 3 x týdně Výměna ručníků: 3 x týdně

Stravování

dle CK, All inclusive standard (10.00 - 24.00) zahrnuje: snídaně (07.00 - 10.00), pozdní snídaně (10.00 - 11.00), obědy (12.30 - 14.30) a večeře (18.00 - 21.00) formou bufetu, během dne lehký snack (10.00 - 11.00, 12.30 - 14.30, 15.15 - 17.00), zmrzlina (12.30 - 14.30), pozdní večerní občerstvení (23.00 - 24.00), zákusky, voda, káva, čaj, postmixové nápoje, rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.

Sport & Fitness

Dva bazény, tenisové kurty, fitness centrum, wellness centrum, aerobic, vodní gymnastika, volejbal, boccia, šipky, minigolf, stolní tenis, vodní pólo, animační programy, billiard, miniklub, dětské hřiště, diskotéka.

Pláž & plážový servis

Hotelový komplex Calimera Golden Beach  leží u písečné pláže.

Aktuální popis od CK

Poloha- Klidná lokalita - Centrum Hurghady cca 15 km - Nejbližší restaurace, bary a obchůdky přímo u hotelu - Letiště Hurghada cca 22 km Pláž- Soukromá...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.