Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Laguna Vista Garden Resort

Laguna Vista Garden REsort, pěkný nově otevřený hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami, postavený v moderním egyptském stylu, se nachází v atraktivní oblasti Nabq Bay, ve druhé linii cca 500 m od pláže (hotelový minibus zdarma). V okolí hotelu je menší promenáda s obchody, restauracemi a kavárnami. V krásné zahradě po celém areálu jsou rozmístěny samostatně stojící jednopatrové vilky s pokoji, uprostřed komplexu se nachází velký bazén s terasou, dále menší sportovní bazén, venkovní jacuzzi a dětský bazén. Klienti využívají písčitou pláž protějšího hotelu Laguna Vista Beach Resort 5*, která se nachází cca 500 metrů od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Laguna Vista Garden Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Laguna Vista Garden Resort

Laguna Vista Garden REsort, pěkný nově otevřený hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami, postavený v moderním egyptském stylu, se nachází v atraktivní oblasti Nabq Bay, ve druhé linii cca 500 m od pláže (hotelový minibus zdarma). Do centra Naama Bay jezdí denně hotelový autobus zdarma (asi 25 minut jízdy). V okolí hotelu je menší promenáda s obchody, restauracemi a kavárnami. Transfer z letiště trvá asi 15 minut jízdy.

Vybavení hotelu Laguna Vista Garden Resort

V krásné zahradě po celém areálu jsou rozmístěny samostatně stojící jednopatrové vilky s pokoji, uprostřed komplexu se nachází velký bazén s terasou, dále menší sportovní bazén, venkovní jacuzzi a dětský bazén. Vstupní hala s recepcí, hotelová restaurace, bar u bazénu a na pláži, dětské hřiště, miniclub, směnárna a bankomat nedaleko hotelu. Klienti mohou využívat italskou a rybí restauraci a la carte v protějším hotelu Laguna Vista Beach Resort 5*.

Pokoje

Pěkné moderně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, telefonem, fénem, TV-SAT, trezorem zdarma, minibarem a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén, do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek rodinné pokoje (vstupní pokoj a menší oddělený pokoj) a propojené pokoje.

Sport a zábava

V rámci all inclusive je v hotelu Laguna Vista Garden Resort menší posilovna, animační programy, za poplatek jsou 4 tenisové kurty, 3 kurty na squash, půjčovna kol, SPA - sauna, masáže.

Stravování

dle CK, Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu, zmrzlinu pro děti

Pláž

Klienti využívají písčitou pláž protějšího hotelu Laguna Vista Beach Resort 5*, která se nachází cca 500 metrů od hotelu, každých 30 minut jezdí zdarma hotelový minibus. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénu i na pláži. Písčité dno a mělké moře se táhne až k hraně korálového útesu, asi 800 m od břehu, za nímž začíná otevřené moře.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.