Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stella Makadi Garden

Hotel Stella Makadi Garden leží asi 15 minut chůze od pláže a nedaleko hotelu Stella Makadi Resort & Spa v oblasti Makadi Bay. Hotel, který je obklopen nádhernou zahradou, disponuje 744 pokoji. Hosté hotelu Stella Makadi Garden mohou využívat vybavení a některé služby hotelu Stella Makadi Resort & Spa a naopak.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stella Makadi Garden, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Stella Makadi Garden

Hotel Stella Makadi Garden leží asi 15 minut chůze od pláže a nedaleko hotelu Stella Makadi Resort & Spa v oblasti Makadi Bay. Hotel, který je obklopen nádhernou zahradou, disponuje 744 pokoji. Hosté hotelu Stella Makadi Garden mohou využívat vybavení a některé služby hotelu Stella Makadi Resort & Spa a naopak.

Vybavení hotelu Stella Makadi Garden

Hotel Stella Makadi Garden, který je obklopen nádhernou zahradou, disponuje 744 pokoji. Dále nabízí svým hostům prostornou přijímací halu, recepci, několik obchodů, hlavní restauraci s názvem Aqua Marine a terasou, 2 a-la-carte restaurace (libanonská, čínská) a bar. Ve venkovním areálu naleznou hosté 5 bazénů včetně dětského bazénu, které nabízí mnoho různých aktivit pro všechny věkové skupiny, dále 2 plážové bary. Hosté hotelu Stella Makadi Garden mohou využívat vybavení a některé služby hotelu Stella Makadi Resort & Spa a naopak.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje: vybaveny telefonem, minibarem, klimatizací, satelitní TV, fénem, trezorem, balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje - strana do zahrady.

Sport a zábava

Spa & Health Club: k dispozici zdarma tělocvična. Za poplatek: sauna, pára, turecké lázně, masáže.

Pro děti

Dětský bazén. Klub Happy Events zdarma.

Stravování

dle CK, All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Voda, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod. Pozdní snídaně od 11:00 hod. do 12:00 hod. Snacky od 12:30 do 15:00. Čaj a pečivo od 15:30 hod. do 17:00 hod. Minibar doplňován dvěma láhvemi vody za den.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.