Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Coral Beach Resort Tiran

Udržovaný resort je jako stvořený pro strávení klidné, odpočinkové dovolené. Hotel Coral Beach Resort Tiran se nachází v oblasti Sharks Bay na vyvýšenině, díky níž nabízí krásný pohled na moře. Vzhledem ke korálové pláži doporučujeme také všem milovníkům šnorchlování. Na pláž se dostanete po schodech, nedoporučujme proto lidem s pohybovými obtížemi. Vstup do moře vede po molu přes korálové podloží. Moře u hotelu je vhodné na šnorchlování. Hotel Coral Beach Resort Tiran doporučujeme klientům hledající aktivnější dovolenou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Coral Beach Resort Tiran, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Coral Beach Resort Tiran

Hotel Coral Beach Resort Tiran se nachází v oblasti Shark´s Bay na vyvýšenině, díky níž nabízí krásný pohled na moře. Letiště je vzdáleno cca 8 km.

Udržovaný resort je jako stvořený pro strávení klidné, odpočinkové dovolené. Hotel Coral Beach Resort Tiran se nachází na vyvýšenině, díky níž nabízí krásný pohled na moře. Vzhledem ke korálové pláži doporučujeme také všem milovníkům šnorchlování. Na pláž se dostanete po schodech, nedoporučujme proto lidem s pohybovými obtížemi. Vstup do moře vede po molu přes korálové podloží. Moře u hotelu je vhodné na šnorchlování. Hotel Coral Beach Resort Tiran doporučujeme klientům hledající aktivnější dovolenou.

Vybavení hotelu Coral Beach Resort Tiran

Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik barů, hlavní restaurace, rybí restaurace ŕ la carte, menší obchodní arkáda. K venkovnímu vybavení patří 2 bazény (jeden z nich v zimě vyhřívaný) s terasou na slunění. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Popis pokojů

Pokoje jsou vybaveny koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, TV/sat., telefonem, klimatizací, minibarem (za poplatek), trezorem a balkonem nebo terasou. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Promo pokoje jsou vybaveny shodně, mohou však být situovány v méně příznivé poloze.

Pláž

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu Coral Beach Resort Tiran, přístup na pláž po schodech, nedoporučujeme klientům se sníženou pohyblivostí. Vstup do vody přes molo.

Strava

dle CK, all inclusive, snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolední káva, čaj, zákusek, lehký dopolední snack, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30–23.00 hod.), víno je podáváno pouze během oběda a večeře

Pro děti

Miniklub, dětské hřiště, brouzdaliště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Aktuální popis od CK

PolohaEgypt / Sharm El Sheikh / Sharks Bay. Coral Beach Tiran se nachází v zátoce Sharks Bay na vyvýšeném místě nad krásným korálovým útesem, který láká ke...

Poloha- Centrum Hurghady cca 25 km - Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou cca 10 km - Letiště Hurghada cca 18 km Pláž- Písčitá pláž je cca 350...

Poloha- Klidné místo - Nákupní a zábavní centrum SOHO Square cca 7 km - Letiště Sharm El Sheikh cca 8 km Pláž- Písčitá pláž přímo u hotelu - Na pláž vedou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.