Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sea View

Hotel Sea View se nachází ve staré části Hurghady zvané Dahar, v okolí je několik obchodů, barů a restaurací. Pláž je vzdálena cca 300 m od hotelu . Vzdálenost na letiště je cca 7 km. Blízkost starého centra Hurghady a velmi výhodná cena tohoto jednoduchého hotelu jsou lákavé pro všechny, kteří nepotřebují svou dovolenou prožít v luxusu, ale plánují mnoho výletů za úchvatnými památkami Egypta. Hotel Sea View je vhodný pro nenáročné klienty, kteří touží okusit Egypt za velmi výhodnou cenu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sea View, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Sea View

Hotel Sea View se nachází ve staré části Hurghady zvané Dahar, v okolí je několik obchodů, barů a restaurací. Pláž je vzdálena cca 300 m od hotelu . Vzdálenost na letiště je cca 7 km. Blízkost starého centra Hurghady a velmi výhodná cena tohoto jednoduchého hotelu jsou lákavé pro všechny, kteří nepotřebují svou dovolenou prožít v luxusu, ale plánují mnoho výletů za úchvatnými památkami Egypta. Hotel Sea View je vhodný pro nenáročné klienty, kteří touží okusit Egypt za velmi výhodnou cenu.

Ubytování

Velmi jednoduše zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Většina pokojů má menší balkon. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Vybavení hotelu Sea View

Velmi jednoduchý hotel Sea View pro nenáročné klienty svým hostům nabízí recepci, restauraci, bar, menší bazén (lehátka a slunečníky zdarma), trezory na recepci (za poplatek) a Wi-Fi v recepci (zdarma).

Pláž

Písečná pláž se nachází přibližně 300 m od hotelu Sea View. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA ZDARMA.

Stravování

dle CK, Snídaně a večeře formou jednoduchého bufetu nebo servírované.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.