Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Laguna Vista Beach Resort

Rozlehlý luxusní hotelový komplex Laguna Vista Beach Resort je umístěn u dlouhé písčité pláže v oblasti Nabq Bay mimo centrum. Centrum Naama Bay je odsud asi 30 minut jízdy. Tento hotel patří k nejlepším na Sinaji a uspokojí i náročné klienty. Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo za hranicí hotelového areálu. Písčité dno a mělké moře se táhne až k hraně korálového útesu, asi 800 m od břehu, za nímž začíná otevřené moře. Díky blízkosti korálovéhno útesu je tento hotel optimální volbou pro milovníky potápění a šnorchlování.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Laguna Vista Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis  hotelu Laguna Vista Beach Resort

Rozlehlý luxusní hotelový komplex je umístěn u dlouhé písčité pláže v oblasti  Nabq Bay mimo centrum. Centrum Naama Bay je odsud asi 30 minut jízdy. Tento hotel patří k nejlepším na Sinaji a uspokojí i náročné klienty. Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo za hranicí hotelového areálu. Písčité dno a mělké moře se táhne až k hraně korálového útesu, asi 800 m od břehu, za nímž začíná otevřené moře. Díky blízkosti korálovéhno útesu je tento hotel optimální volbou pro milovníky potápění a šnorchlování.

Vybavení hotelu Laguna Vista Beach Resort

Komplex bazénů a zahrad, v nichž jsou vkusně umístěny ­samostatné přízemní bungalovy a jedno­poschoďové pavilony s pokoji. Na vyvýšeném pahorku v čele areálu leží klasická hotelová budova s hlavními službami a klasickými pokoji. Na monumentální vstupní halu vybudovanou ve stylu egyptských chrámů navazuje komplex restaurací, barů a obchodů. Na tento blok navazuje zahrada se 14 bazény a vodním kanálem. Kvalitní krytý bazén v samostatném pavilonu se saunou a fitness centrem. Průčelí hlavního bazénu dominuje vodopád, za nímž se skrývá jeden z barů. Další bary u bazénu a na pláži, dětský bazén. Lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu a na pláži jsou zdarma.

Některé bazény jsou přímo součástí přízemních hotelových pokojů  a jsou určeny výhradně pro hosty těchto pokojů, vstup je po žebříku přímo z balkonu pokoje.

Pokoje

Pokoje jsou moderně zařízené s příslušenstvím, klimatizací, TV-SAT, fén, telefon, trezor zdarma, minibar a balkon nebo terasa. Hotel disponuje několika typy pokojů, které jsou cenově odlišeny: standardní pokoje  - klasické ubytování v hlavní budově; standardní vilky , které jsou umístěny po celém areálu, jde o přízemní bungalovy s francouzskou terasou; vilky typu duplex - jednopatrové bungalovy s pokoji v přízemí a v prvním patře (pouze na vyžádání); superior pokoje  - ubytování v přízemí dvoupatrové vilky, kdy klienti mohou přímo z terasy vstoupit do privátního bazénu, který je společný pro dva pokoje v přízemí vedle sebe. Dále je zde několik apartmánů různých typů - junior suite, rodinné pokoje až po královská a prezidentská apartmá s vlastními bazény (na vyžádání za příplatek).

Sport a zábava

Stolní tenis, billiard, jacuzzi a fitness zdarma; za poplatek sauna, masáže, 4 tenisové kurty, squash. Animační programy, diskotéka a potápěčské centrum.

Stravování

Dle CK, Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi formou bufetu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, čaj, snack, zmrzlinu pro děti.

Pláž

Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo za hranicí hotelového areálu. Písčité dno a mělké moře se táhne až k hraně korálového útesu, asi 800 m od břehu, za nímž začíná otevřené moře.

Aktuální popis od CK

Poloha- Centrum Naama Bay cca 20 km - SOHO Square cca 11 km - Letiště Sharm El Sheikh cca 12 km Pláž- Písčitá pláž přímo u hotelu - Velmi pozvolný vstup do...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.