Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Radisson Blu Resort

Hotelový komplex Radisson Blu se službami na vysoké úrovni je situovaný přímo u písečné pláže (v moři možnost výskytu skalnatých plat, vstup do moře také možný po molu, doporučujeme boty do vody) v Tabě. Hotelový komplex Radisson Blu je citlivě zasazen do pěkné udržované zahrady. Skládá se z hlavní budovy a z několika patrových bloků. Hotel Radisson Blu je určen pro relaxační dovolenou kombinovanou se sportovními aktivitami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Radisson Blu Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Radisson Blu

Hotelový komplex Radisson Blu se službami na vysoké úrovni je situovaný přímo u písečné pláže (v moři možnost výskytu skalnatých plat, vstup do moře také možný po molu, doporučujeme boty do vody) v Tabě. Hotelový komplex Radisson Blu je citlivě zasazen do pěkné udržované zahrady. Skládá se z hlavní budovy a z několika patrových bloků. Hotel Radisson Blu je určen pro relaxační dovolenou kombinovanou se sportovními aktivitami.

Vybavení hotelu Radisson Blu

Hotelový areál Radisson Blu je citlivě zasazen do pěkné udržované zahrady a skládá se z hlavní budovy a několika patrových bloků. Disponuje vstupní halou s recepcí, hlavní restaurací, barem, snack-barem, 2 bazény (lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži zdarma), vyhřívaným bazénem, dětským bazénem, miniklubem. Dále zde najdete obchody, konferenční místnost a za poplatek můžete využít připojení k internetu.

Vybavení pokoje

Elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení (WC, vana, fén), telefon, SAT/TV, lednici, klimatizaci s individuálním ovládáním, trezor, balkon nebo terasu. Za příplatek jsou možné pokoje Beach Front (pokoje blíže k pláži s výhledem na moře).

Pláž & plážový servis

0 m, písečná. Lehátka a slunečníky na pláži ZDARMA.

Stravování

dle CK, All inclusive – snídaně formou bufetu (7:00–10:30), ranní snacky (11:00–12:00), oběd formou bufetu (12:00–14:30), večeře formou bufetu (19:00–20:30, 21:00-22:30), pozdní snacky (22:00–23:00). Lehké občerstvení během dne (12:30–17:00). Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (11:00–23:00). Víno pouze v době obědů a večeří. V omezených časech i zmrzlina.

Sport a zábava

Animační a večerní programy, fitness, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), stolní tenis, šipky, badminton, billiard. Za poplatek masáže, sauna, vířivka, turecké lázně, potápění a vodní sporty na pláži.

Aktuální popis od CK

Poloha- Centrum Naama Bay cca 20 km - SOHO Square cca 10 km - Nákupní možnosti v blízkosti hotelu - Letiště Sharm El Sheikh cca 10 km Pláž- Písčitá pláž cca...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.