Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Laguna Beach Resort

Laguna Beach Resort nacházející se v oblasti Marsa Alam je menší hotel  vhodný pro klienty, kteří si žádají ničím nerušenou dovolenou. Hotel je vhodný také pro rodiny s dětmi a milovníky potápění.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Laguna Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Laguna Beach Resort

Hotel Laguna Beach Resort se nachází přímo u krásné 450 m dlouhé písčité pláže s korálovým podložím (doporučujeme obuv do vody). Vzdálenost od letiště je cca 75 km a od města Marsa Alam zhruba 16 km.

Vybavení hotelu Laguna Beach Resort

Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 2 bary, beduínský stan, 2 bazény, dětský bazén, potápěčské centrum, venkovní jacuzzi, amfiteátr, biliár, stolní tenis, animační programy. WiFi v lobby.

Vybavení pokojů

Celkově 96 pokojů je vybaveno klimatizací, SAT/TV, minilednicí, trezorem, stropním ventilátorem, telefonem, koupelnou s vlastním soc. zařízením a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má balkón či terasu a výhled na bazén či na moře (za poplatek). Na vyžádání a za příplatek možnost rodinných pokojů.

Stravování

Dle CK. All inclusive.

Pro děti

Dětský bazén, dětský klub.

Služby za poplatek

Masáže, biliár, kadeřnictví, zmrzlina, balené nápoje.

Aktuální popis od CK

Poloha Klidné místo Nákupní možnost, restaurace abary vareálu hotelu Letiště Marsa Alam cca 85 km Pláž Písčitá pláž přímo uhotelu Vstup do moře je...

DoporučeníMenší hotel vhodný pro klienty, kteří si žádají ničím nerušenou dovolenou v krásném a nedotčeném prosředí. Vhodný také pro rodiny s dětmi a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.