Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sindibad Aqua Resort

Hotelový komplex Sindibad Aqua Resort se nachází v nejnovějším centru Hurghady, jen cca 5 km od letiště a 7 km od centra Sakkala. Hotel Sindbad Aqua Resort je součástí hotelového komplexu Sindbad Club ležícího v hezkém prostředí nedaleko centra Hurghady. V blízkosti hotelu vede promenáda se spoustou barů; restaurací a obchodů. Světoznámý Little Buddha Bar je vzdálený jen 100 m. Hostům je k dispozici krásná písčitá pláž nacházející se přes silnici u sesterského hotelu Sindbad Beach, kde mohou klienti zdarma využívat lehátka a slunečníky a v rámci all inclusive i plážový bar. Nejen děti jistě ocení přítomnost tobogánů a skluzavek u hotelu Sindbad Beach; jež mohou rovněž zdarma využívat. Hotel Sindibad Aqua Resort doporučujeme zejména milovníkům vodních radovánek a rodinám s dětmi. Tento hotel s vlastním aquaparkem a různými skluzavkami Vám zaručuje komfortní a kvalitní strávení dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sindibad Aqua Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sindibad Aqua Resort

Hotelový komplex Sindibad Aqua Resort se nachází v nejnovějším centru Hurghady, jen cca 5 km od letiště a 7 km od centra Sakkala.  Hotel Sindbad Aqua Resort je součástí hotelového komplexu Sindbad Club ležícího v hezkém prostředí nedaleko centra Hurghady. V blízkosti hotelu vede promenáda se spoustou barů; restaurací a obchodů. Světoznámý Little Buddha Bar je vzdálený jen 100 m. Hostům je k dispozici krásná písčitá pláž nacházející se přes silnici u sesterského hotelu Sindbad Beach, kde mohou klienti zdarma využívat lehátka a slunečníky a v rámci all inclusive i plážový bar. Nejen děti jistě ocení přítomnost tobogánů a skluzavek u hotelu Sindbad Beach; jež mohou rovněž zdarma využívat. Hotel Sindibad Aqua Resort doporučujeme zejména milovníkům vodních radovánek a rodinám s dětmi. Tento hotel s vlastním aquaparkem a různými skluzavkami Vám zaručuje komfortní a kvalitní strávení dovolené.

Vybavenost hotelu Sindibad Aqua Resort

706 pokojů v hotelovém komplexu Aqua hotel a Aqua Resort, recepce, vstupní hala, hlavní restaurace, celkem 5 restaurací, lobby bar, trezor, bohaté sportovní vyžití, 2 venkovní bazény, 3 dětské bazény, za poplatek WiFi, lékař, kadeřník.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky v 5podlažní budově, suity se 2 místnostmi (2+2 osoby, na vyžádání). Koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, individuální klimatizace, balkón/terasa, vysoušeč vlasů, minibar (za poplatek), telefon, WiFi na pokoji za poplatek. Kombinace: 2 dospělí, 3 dospělí, 2 dospělí a 1 dítě, v suitách 3 dospělí a 1 dítě, 2 dospělí a 2 děti.

Stravování

dle CK, All inclusive formou bufetu: snídaně 7:00 – 10:00, obědy 13:00 – 15:00, večeře 18:30 – 22:00, vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00 – 24:00. Za poplatek: importované alkoholické nápoje, čerstvé džusy, lahvové nápoje.

Pláž

Pláž se nachází u sesterského hotelu Sindbad Beach přes místní komunikaci, písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky v ceně, tobogány na pláži v ceně (aquapark za poplatek v rámci Club All inclusive programu)

Sport a zábava

2 venkovní bazény (lehátka a slunečníky v ceně), 3 dětské bazény, dětský klub, dětské hřiště, stolní tenis, volejbal, fotbal, aerobic, tenis, vodní pólo, fitness, šipky, diskotéka (v ceně do 24:00 hodin). Za poplatek masáže, sauna, jacuzzi, biliár, potápění, vodní sporty na pláži. Za příplatek CLUB ALL INCLUSIVE: využití Aquaparku v areálu hotelu Sindbad Beach, denně večerní animační program včetně konzumace v baru

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.