Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grand Pyramids

5patrový hotel byl postaven v r. 2005. Hotel Grand Pyramids leží cca 4 km od pyramid v Gize a cca 20 min. jízdy od Sakkary a Memphisu, cca 9 km od Egyptského muzea, cca 40 km od letiště. Vynikající zázemí hotelu Grand Pyramids je vhodné pro náročnější klientelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grand Pyramids, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grand Pyramids

5patrový hotel byl postaven v r. 2005. Hotel Grand Pyramids leží cca 4 km od pyramid v Gize a cca 20 min. jízdy od Sakkary a Memphisu, cca 9 km od Egyptského muzea, cca 40 km od letiště. Vynikající zázemí hotelu Grand Pyramids je vhodné pro náročnější klientelu.

Vybavení a služby:

venkovní bazén se sluneční terasou a dětské brouzdaliště, vnitřní vyhřívaný bazén,  Spa (sauna, masáže, fitness) za poplatek,  nonstop recepce v lobby, parkování, business centrum (kopírování, internet), konferenční místnost pro 250 osob, obchody, kadeřnictví

Ubytování:

239 prostorných pokojů, klimatizace, telefon, satelitní LCD TV, minibar, vysoušeč vlasů, vysokorychlostní připojení k internetu (za poplatek), trezor. Balkon s výhledem na pyramidy, bazén či do zahrady.

Stravování

dle CK, snídaně formou bufetu, polopenze či plná penze - večeře formou bufetu
restaurace a bary: lobby lounge s večerní hrou na klavír (9-2 h), venkovní mezinárodní restaurace La Pergola (12-2 h), italská restaurace Lucciano (12-24 h), thajská restaurace Bua Khao (17-23 h), lounge bar Bua Khao (11-1 h), bufetová restaurace La Palme D'or (snídaně, večeře), stylová orientální restaurace Bedouin Tent (12-2 h)

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.